معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه با تاکید بر اینکه بحران سوریه راه حل نظامی ندارد، درعین حال هرگونه گفت‌وگو با تروریست‌ها در سوریه را رد کرد و اظهار داشت: در منطق تروریست‌ها جایی برای گفت‌و‌گو و تعامل وجود ندارد اما در بین سایر طرف‌ها باید به یک راه حل مذاکراتی رسید.
پول‌گرفتن پژوهشکده‌‌ها و رسانه‌های آمریکایی در ازای حمایت از برجام + فیلم
علاوه بر حمایت 100 هزار دلاری از رادیو ان‌پی‌آر، حدود 120 بسته مالی، هر یک با هدفی مشخص و اعلام‌شده از سوی بنیاد «پلاشیرز» به آدرس دهها مؤسسه و نهاد اعم از رسانه‌ها، گروه‌های مدنی، سیاست‌گذاران دولتی و اتاق‌های فکر ارسال شده است.
آمریکا حاضر نیست ابهام تحریم‌ ایران را برای شرکت‌ها و بانک‌ها رفع کند
حقوقدانان مسائل تحریمی سخنان وزیر خارجه آمریکا درباره بازگشت شرکت‌ها و بانک‌ها به ایران را به چالش کشیدند و گفتند که واشنگتن حاضر به رفع ابهام تحریم‌های ایران نیست.
روایتی از زندگی شیعیان در سنی‌ترین‌ استان عراق/ اسرایی که داعش آنها را سانسور می کند
شیعیان موصل بعد از اشغال عراق، بارها هدف حملات تروریست ها قرار گرفتند تا اینکه پس از اشغال این شهر، مجبور به ترک شهر شدند و اموال و منازلشان توسط داعش به جرم شیعه بودن مصادره شد. به علت اشغال ناگهانی موصل، صدها تن از اهالی شیعه این مناطق، به اسارت داعش درآمده اند که از آنها خبری در دسترس نیست.
آمریکا طاغوت اعظم و شیطان اکبر است/ جبهه کفر وادار به عقب‌نشینی خواهد شد/ دارند قضیه فلسطین را به فراموشی می‌سپارند
رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه تروریست‌های تکفیری و نزدیک به وهابی‌ها کاری که دشمن می‌خواهد را انجام می‌دهند، فرمودند: دارند قضیه فلسطین را به فراموشی می‌سپارند.
غارت 2 میلیارد دلار مزه کرد /آمریکا طلبکار 53 میلیارد دیگر!
در پی رفتارهای منفعلانه دولت و وزارت‌خارجه مقابل دستبرد 2 میلیارد دلاری آمریکا، یک عضو اندیشکده بنیاد دفاع از دموکراسی مدعی شد ایران باید 53 میلیارد دلار دیگر به آمریکا غرامت بدهد!
طرح الزام دولت به پی‌گیری اخذ غرامت از آمریکا تصویب شد
2فوریت طرح الزام دولت به پیگیری جبران خسارات ناشی از اقدامات و جنایات آمریکا علیه ایران و اتباع ایرانی با 181 رای موافق در نشست امروز مجلس به تصویب رسید.
چرا کاخ سفید اراده‌ای برای اجرای برجام ندارد؟/ شهر‌آشوبی که زیر دندان آمریکایی‌ها مزه کرده است
بانک‌ها و تجار غربی نسبت به معامله با ایران واهمه دارند و به نظر می‌رسد این موضوع به دلیل ترس از تحریم‌ها و مجازات‌هایی است که از سال 88 به این طرف توسط آمریکایی‌ها علیه ایران و شرکای تجاری ایران اعمال شده است.
آیا ایران به سلاح اتمی نیاز داشت؟
بحث پیرامون نیاز کشورها به ابزار بازدارنده، یکی از مباحث مهم سیاست بین الملل در جهان آنارشیک است.
چرا عملیات‌های انتفاضه روند نزولی داشته‌اند/ ماجرای جلسات محرمانه و ربایش گسترده فلسطینی‌ها
سرویس‌های امنیتی رژیم صهیونیستی می‌خواهند این نکته را به فلسطینی‌ها القا کنند که هزینه تحقق عملیات ضد اسرائیلی و حمایت از آن برای خود این افراد یا خانواده‌ها یا محلاتی که در آن زندگی می‌کنند، غیرقابل تحمل است.
امنیت؛ اولویت و موضوع درجه‌ یک کشور/ دشمن به‌ دنبال ایجاد دوقطبی در جامعه است/ در موضوع امنیت اخلاقی به فضاسازی‌های رسانه‌ای توجه نشود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، همه مسؤولان و مردم را به مراقبت از وحدت موجود در کشور فراخواندند و فرمودند: ایجاد دو جریانی، دو فرقه‌ای و دوقطبی از ضربه‌های مهلکی است که دشمن به‌ دنبال آن است.
برنامه‌ریزی ۲۵ ساله آمریکا برای مقابله با نفوذ منطقه‌ای ایران
سند منتشرشده درباره بودجه سال ۲۰۱۷ وزارت دفاع آمریکا نشان می‌دهد این کشور برای مقابله با نفوذ منطقه‌ای ایران، برنامه‌ریزی ۲۵ ساله کرده است.
«حسن نصر الله»: ایران حمایت قاطع و همه‌جانبه‌ای از حزب الله دارد/عربستان امروز پرچم‌دار حمله به مقاومت است
دبیر کل جنبش حزب الله لبنان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها همه کسانی را که اشغالگری را نمی‌پذیرند، هدف قرار می‌دهند در سخنرانی خود سوریه را محور اصلی حمایت از مقاومت عنوان کرد.