معاون وزیر امور خارجه ایران در تشریح آخرین اقدامات برای تعیین سرنوشت مفقودان ایرانی فاجعه منا گفت که اثر انگشت 69 مفقود ایرانی به عربستان ارسال شده است.
رهبر معظم انقلاب : مذاکره با آمریکا ممنوع است
رهبرانقلاب با تاکید براینکه مذاکره با آمریکا ممنوع است، بیان داشتند: مذاکره آمریکا با ایران یعنی نفوذ.میخواهند راه را باز کنند برای تحمیل؛ در همین مذاکرات هسته ای، هرجا فرصت پیدا کردند یک نفوذی کردند.
کیش و مات روحانی در شطرنج انتقادی ۴ وزیر/ بهانه «تحریم‌ها» به تاریخ پیوست
مردم و بنگاه‌های اقتصادی گناهی نداشتند اما در معرض بمباران هر روزه بزرگ‌نمایی تحریم‌ها بودند و برخی فرصت‌های ۲ سال گذشته بر باد رفت تا اینکه ۴ وزیر به روحانی نامه نوشتند و از ضرورت اصلاح سوءمدیریت داخلی سخن گفتند.
افشای ابعاد جدیدی از فاجعه منا
فعال معروف عربستانی، با اشاره به پنهان‌کاری عربستان درباره تعداد واقعی کشته شدگان در "فاجعه منا"، تأکید کرد که این موضوع آل سعود را به شدت در تنگنا قرار داده است.
فاجعه ای بدتر از منا
اینکه در کجای تاریخ فرهنگی ایران، عرب ستیزی جای گرفته است، جای تحقیق دارد اما دیده می شود عده ای به هر بهانه ای نژادپرستی را برای لعن و نفرین دیگران برمی گزینند.
متن کامل گزارش کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس
علیرضا زاکانی رئیس کمیسیون ویژه بررسی برجام در مجلس، گزارش نهایی این کمیسیون را پس از حدود ۴۰ روز تحقیق و ارزیابی توافق هسته‌ای ایران و ۱+۵ به عنوان سند کارشناسی قوه مقننه به صحن علنی مجلس فرستاد.
سرمایه‌داران آمریکایی و صهیونیست چگونه مالزی را یک شبه به خاک سیاه نشاندند
بحران اقتصادی در 1997 میلادی در نتیجه خروج سرمایه‌داران آمریکایی و صهیونیست از تایلند آغاز شد و در کره جنوبی، اندونزی و مالزی منتشر شد و سایر کشورهای منطقه را نیز هر یک تا حدی متأثر ساخت. اقتصاد جنوب شرق آسیا به حدی از ورشکستگی رسید که نخست وزیر آن روزهای مالزی در توصیف شرایط کشورش گفت: «همین‌قدر بگویم که یک شبه گدا شدیم».
"منتظریم خبرهای خوبی درباره رکن آبادی بشنویم"
برادر سفیر سابق کشورمان در لبنان، توضیحاتی را درباره اخبار تأیید نشده خبرگزاریها در خصوص ایشان بازگو کرد.
نقدی بر عملکرد و دیپلماسی دولت در فاجعه خونین منا
دلهره در خانواده‌های ایرانی هنوز موج می‌زند و دولت سعودی نیز در پایین‌ترین سطح ممکن با مقامات ایرانی همکاری می‌کنند، روند شناسایی و اطلاع از حال مفقودان با کندی زیادی انجام می‌پذیرد و به نظر نمی‌رسد بتوان گفت دولت در مورد فاجعه منا عملکرد قابل‌توجهی داشته است.
رهبر انقلاب: عربستان منتظر عکس‌العمل سخت باشد
مقام معظم رهبری با تاکید بر اینکه اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی و عمل نکردن به وظایف در قبال بدن های مطهر موجب عکس‌العمل ایران خواهد شد، فرمودند: عکس العمل ایران سخت و خشن خواهد بود.
عربستان، در آستانۀ تغییرِ بزرگ
تجاوز نظامی عربستان به یمن به شکل گیری شرایطی منجر شد که عربستان را در آستانه تحولی بزرگ و چالش های بیشماری قرار می دهد.
شاهزاده سعودی خواهان کناره گیری ملک سلمان شد
روزنامه گاردین از درخواست یک شاهزاده بلندپایه سعودی برای تغییر نظام حکومتی در عربستان و کناره گیری سلمان بن عبدالعزیز شاه سعودی از قدرت خبر داد.
روزهای اتفاقی سیاست/ از له شدن اتفاقی حجاج زیر دست و پا تا دست دادن اتفاقی ۲ نفر
این روزها در سرزمین منا، به‌ صورت کاملا اتفاقی یک راه به روی حجاج بسته می‌شود و ازدحام جمعیت، جان تعداد قابل توجهی از حجاج بیت‌الله الحرام را می‌گیرد و باز هم به صورت اتفاقی یک وزیر خارجه و یک رئیس‌جمهور با هم دست می‌دهند.