رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: نباید فضا به گونه‌ای شود که آمریکایی‌ها به خود جرأت دهند تا به‌ صورت علنی صحبت از تجزیه عراق کنند.
جنایات وحشیانه تروریست‌ها در سر بریدن و سوزاندن انسان‌ها نشانه بیگانگی آنها از اسلام است
حضرت آیت الله خامنه‌ای جنایات وحشیانه جریانهای تروریستی در سر بریدن و سوزاندن انسانها را نشانه بیگانگی کامل این جریانها از اسلام خواندند و تأکید کردند: این جنایات هیچ ربطی به اسلام ندارد.
آیا تنها مسلمانان عامل تروریسم در دنیا هستند +نمودار
نسبت عاملان عملیات‌‌های تروریستی در میان یهودیان تندرو و اسلامگرایان تندرو به یک اندازه رشد داشته است؛ هفت درصد در برابر شش درصد؛ لذا می‌توان یهودیان افراطی و مسلمانان افراطی را تقریباً در یک رده قرار داد چون هر دو گروه با انگیزه‌های دینی و مذهبی دست به عملیات تروریستی می‌زنند.
متن سند رسمی بازطراحی رآکتور اراک
براساس سند رسمی بازطراحی رآکتور یک مشارکت بین‌المللی متشکل از ایران و گروه کاری، پروژه مدرن‌سازی رآکتور اراک را انجام خواهد داد.
سانتریفیوژهای فردو هم آب رفت؛ آژانس جمع‌آوری 258 ماشین از فردو را تأیید کرد
گزارش فصلی مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نشان می‌دهد، تعداد سانتریفیوژهای IR-1 سایت فردو از 2710 دستگاه به 2452 دستگاه کاهش یافته است.
سوالاتی که حمله اخیر فرانسه در سوریه برانگیخت/ پاریس چرا تاکنون به رقه حمله نکرده بود!؟
روزنامه نیویورک‌‌تایمز با اشاره به حملات هوایی اخیر فرانسه به شهر «رقه» و ادعای پاریس که این حمله هیچ تلفات غیرنظامی نداشته است، نوشت: اگر پاریس از مواضع داعش در این شهر مطمئن بود، چرا پیشتر به این شهر حمله نکرده بود؟.
۳۰ سال فرماندهی، از توپخانه عاریه‌ای تا موشک بالستیک هدایت‌پذیر/ حاج حسن برای نابودی اسرائیل چه چیزی را آماده کرده بود/ وقتی موشک‌های ایرانی برای حمل ماهواره آماده شدند
بی گمان زمانی که امام راحل (قدس سره ) در اوج هجمه دشمن به کشور جنگ را نعمتی الهی خواندند برای بسیاری این سخن عجیب می نمود . جنگی که هزاران کشته و آواره و شهرها و روستاهای ویران بر جای گذاشته بود چگونه میتوانست عامل نعمت الهی باشد . ان روزها کسی گمان نمی کرد دانشجوی خنده روی مهندسی صنایع در اینده ای نه چندان دور پایه گذار تشکیلات عظیم علمی و نظامی خواهد بود که تبدیل به دست بلند و قدرت افرین جمهوری اسلامی در مقابله با دشمنان می گردد و ان جوان خنده روی تهرانی لقب پدر موشکی ایران را یدک خواهد کشید .
باز هم پای صهیونیست‌ها در میان است
مدتی پس از حملات تروریستی در پاریس مشخص شد، یهودیان فرانسه از این فاجعه باخبر بودند؛ اتفاقی که مشابه آن، ۱۴ سال پیش در ۱۱ سپتامبر رخ داد و یهودیان شاغل در برج‌های تجارت جهانی، در آن روز در محل کار خود حضور نداشتند.
جامعه یهودیان فرانسه از حملات پاریس مطلع بوده‌ است
منابع رسانه‌ای از مطلع بودن جامعه یهودیان فرانسه درباره وقوع حمله تروریستیِ شب گذشته در پاریس خبر می‌دهند.
توافق هسته‌ای و روابط با آمریکا دو مساله جداگانه است/ آمریکایی‌ها به دنبال توافق هسته‌ای همه تحریم‌ها را برنمی‌دارند
رئیس‌جمهور با بیان اینکه توافق هسته‌ای و روابط با آمریکا دو مساله جداگانه است، گفت: آمریکایی‌ها هم به دنبال توافق هسته‌ای، همه تحریم‌ها را برنمی‌دارند بلکه فقط تحریم‌هایی را برمی‌دارند که در ارتباط با مسأله هسته‌ای است.
برخی کار فرهنگی را با کنسرت و اردوهای مختلط اشتباه گرفته‌‌اند/ به جوان‌های انقلابی و مؤمن میدان بدهید!
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار رؤسای دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری فرمودند: متأسفانه برخی که خود دانشگاهی هستند، در دانشگاه‌ها به دانشجویان می‌گویند این پیشرفت‌های علمی دروغ است! اگر نادرست است، پس چرا مرکز تحقیقات رژیم صهیونیستی از پیشرفت علمی ایران ابراز نگرانی می‌کند؟
گردش مالی"داعش" چگونه با آمریکا پیوند خورده است؟!
ائتلاف بین‌المللی ضد داعش و با حضور چندین کشور تلاش کرد تا به داعش لطمه بزند که البته نه تنها این اقدام را انجام نداد، بلکه باعث قوی تر شدن این گروه تروریستی شد.
نابودی هدفمندانه زیرساخت های سوریه توسط آمریکا
وزارت امور خارجه سوریه با ارسال دو نامه به سازمان ملل و شورای امنیت تاکید کرد که حملات و بمباران ها ی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا به صورت هدفمندانه ای، نابودی زیرساخت ها و تاسیسات حیاتی سوریه را هدف قرار داده است.