در سالهای اول انقلاب، ضد انقلاب همه توان خود را به‌کار گرفت تا این منطقه را ناامن کند اما همت و دل مردم و علمای کُرد همراه با انقلاب بود، و آنها حتی برخی از علمای کُرد را به شهادت رساندند، که در آخرین مورد چند سال قبل، شخصیت خالص و پاکی همچون مرحوم شیخ الاسلام را شهید کردند.
ایران‌روزی‌به ناوهواپیمابر آمریکا حمله خواهد کرد/ آیا حوثی‌های نیروهای نیابتی ایران هستند؟
مجله فرونت پیچ نوشت: ایران با اقداماتش در تنگه هرمز در حین برگزاری جلسه با سران عرب، اوباما را تحقیر کرد. ایران روزی به یک ناوهواپیمابر آمریکایی حمله خواهد کرد و ادعا می‌کند که این اقدام به خاطر مسائل حقوقی است.
بازی دو سر باخت سعودی‌ها در زمین یمن/ پایان جنگ یمن، وزنه استراتژیک ایران افزایش می‌یابد یا آل‌سعود؟
استراتژی «بی تجربه‌ها» در عربستان سعودی، ریاض را وارد محاسباتی کرده که جز گزینه های سخت، چیزی برای آن ندارد. این کشور نمی‌تواند بدون تحقق اهداف اعلام شده از این جنگ به سهولت از آن خارج شود، چرا که در این‌ صورت اعتبار و قدرت خود به عنوان یک بازیگر منطقه‌ای را از دست می‌ دهد.
سرنشینان جدید «اتوبوس مرگ» را بیشتر بشناسید +تصاویر
کابینه جدید نتانیاهو را چه افرادی تشکیل می‌دهند؟ مواضع اعضای جدید کابینه اسرائیل تا چه حد با تندروی‌های نتانیاهو سازگار است؟ کابینه جدید در ادامه مسیر با چه چالش‌هایی روبرو خواهد بود و آینده رژیم صهیونیستی را چگونه رقم خواهند زد؟
اجلاس کمپ دیوید؛ از اطمینان برای مهار ایران تا نجات سعودی‌ها از باتلاق جنگ یمن
می‌توانیم بگوییم که برنامه کاری نشست کمپ دیوید با محوریت بحران یمن دنبال می‌شود، همان‌طور که در محافل آمریکایی گفته می‌شود، باراک اوباما سعی دارد دولت‌های خلیج‌ فارس را به اتخاذ گزینه حل بحران بر اساس مذاکرات در خارج از ریاض قانع کند.
آمریکا چگونه به پایتخت اعدام جهان تبدیل شده است؟ + تصاویر
برای آن‌که آمار واقعی اعدام در آمریکا را بهتر درک کنیم، باید به این نکته توجه کنیم که هر 28 ساعت، در این کشور یک سیاه‌پوست به دست نیروهای پلیس کشته می‌شود؛ نه محاکمه‌ای، نه دادگاهی، نه بازداشتی و نه قانونی؛ این در حالی است که تقریباً 1000 نفر از سال 1999 تاکنون در بازداشت پلیس آمریکا جان خود را از دست داده‌اند.
شاهزاده ای در حصر / مقرن بن عبدالعزیز در خانه زندانی شد
منابع خبری ضمن تایید تشدید تنش در خاندان سعودی از حصر مقرن بن عبدالعزیز ولی عهد پیشین عربستان سعودی خبر داده اند.
«شیر در کمین» آماده حمله بزرگ به سوریه/ آیا آمریکا نقشه حمله به دمشق را در سر دارد؟
آمریکا ممکن است مانور شیر در کمین را به عملیات طوفان صحرا یا نسخه شبیه ‌سازی شده طوفان قاطعیت تبدیل کند؛ اما کسی که این جنگ را آغاز کند، هرگز نمی‌تواند بر پایان آن و حد و مرز و فراگیر بودن آن تسلط داشته باشد.
حمله سه‌گانه القاعده به دمشق/ نجات فرمانده ارشد ارتش سوریه از ترور/ جزئیات بازپس‌گیری میدعا از تروریست‌ها و اشغال دوباره آن
به فاصله چند روز از رژه نظامی و قدرت‌نمایی گروه تروریستی جیش‌الاسلام به فرماندهی "زهران علوش" در منطقه شبه‌محاصره‌شده غوطه شرقیه دمشق، ارتش سوریه با اجرای یک عملیات غافلگیرکننده، ضربتی و حساب‌شده، موفق به بازپس‌گیری شهر راهبردی "میدعا" شد.
ازنظر امام خامنه ای «یک ملت اگر نتواند از عظمت خود دفاع کند قطعاً توسری خواهد خورد!» و مصداق این توسری خوردن نیز «تن دادن به مذاکره زیر شبحِ تهدید» است.
ازنظر امام خامنه ای «یک ملت اگر نتواند از عظمت خود دفاع کند قطعاً توسری خواهد خورد!» و مصداق این توسری خوردن نیز «تن دادن به مذاکره زیر شبحِ تهدید» است.
باید عظمت و هیبت ملت ایران محفوظ بماند/ موافق مذاکره زیر شبحِ تهدید نیستم/ دوران بزن و در رو تمام شده است و ملت ایران کسی را که بخواهد به او تعرض کند، رها نخواهد کرد
رهبر انقلاب با اشاره به اظهارات مقامات رسمی آمریکا در روزهای اخیر که گفته بودند اگر چنین شرایطی پیش آید ما حمله نظامی می‌کنیم، خطاب به دولتمردان آمریکایی گفتند: اولاً غلط می‌کنید؛ ثانیاً دوران بزن و در رو تمام شده است.
آمریکا وقتی تغییر می‌کند که صبر مردمش لبریز شود +عکس
در آمریکا دو نظام قضایی وجود دارد. یکی برای سفیدپوست‌ها و دیگری برای غیرسفیدپوست‌ها. این دسته دوم حقوقشان توسط برخی افسران پلیس زیر پا گذاشته می‌شود. باید تأکید کنم که ما نمی‌گوییم همه افسران پلیس این‌گونه هستند، برخی از آن‌ها. وقتی می‌گوییم غیرسفیدپوست‌ها، این عده شامل سیاه‌پوست‌ها، هیسپان‌ها و همه غیرسفیدپوست‌ها می‌شود.
رازهای پنهان و تناقضات تاریخی در بازخوانی هولوکاست
همین جمعیتی که امروزه هولوکاست را فاجعه بار ترین رویداد تاریخی قرن بیستم می دانند چندی پیش در روزنامه نیویورک تایمز در خصوص حمایت از هیتلر و موسیلینی در دهه 1930 عذر خواهی می‌کنند.