محمود واعظی كه در سفری دو روزه در استان همدان حضور یافته است، در خصوص امكان فیلتر شدن نرم افزاز پیام رسان تلگرام به دلیل امكان طراحی استیكرهای توهین آمیز در آن گفت: مسئولان تلگرام سیستمی برای همه كاربران دنیا طراحی کرده‌اند كه كاربر بتواند استیكر بسازد، اما برخی كاربران از این موضوع سو استفاده می‌کنند بنابراین مسئولان تلگرام عنوان کرده‌اند این امكان را در ایران مسدود می‌کنند تا بتوانند در ایران حضور داشته باشند.
آلمان: برای تخریب نیروگاه‌های هسته‌ای ایران آماده‌ایم!
معاون صدراعظم آلمان در اصفهان مدعی شد انرژی هسته‌ای به درد نمی‌خورد.
آمریکا بر اساس توافق، رآکتور اراک را با بتن پر می‌کند
در این‌ بین، آنچه از همه تلخ‌تر است، از کار افتادن هسته رآکتور آب‌سنگین اراک با بتن است. بر اساس بند سوم ماده دوم پیوست اول، هسته یا دیگ رآکتور اراک، می‌بایست برای اطمینان طرف غربی از عدم استفاده میله‌های سوخت، با بتن پر شود.
ناامیدی مردی که پوستر «امید» اوباما را طراحی کرد
مردی که مدتی پیش پوستر مشهور «امید» اوباما را طراحی کرد، حالا از سیاستمداران آمریکایی ناامید است.
شرمن: متن توافق وین را با مشورت اسرائیل تهیه کردیم
معاون وزیر خارجه آمریکا گفت: کارشناسان آمریکایی و اسرائیلی در یک سال گذشته با هم مشورت کرده‌اند و اسرائیل بر بخش‌های قابل توجهی از توافق هسته‌ای با ایران تاثیر گذاشت.
مذاکرات هسته ای به ایستگاه آخر رسید/ امروز جمع بندی مذاکرات اعلام خواهد شد
مذاکرات هسته ای در وین به ساعات پایانی خود نزدیک می شود و به نظر می آید، وین آخرین ایستگاه گفتگوهایی 13 ساله هسته ای باشد. همانطور که دیروز در این بخش پیش بینی شده بود، در پایان مذاکرات تنها جمع بندی مذاکرات صورت خواهد گرفت.
دیلی میل: زنان تروریست داعش با تغییر پوشش قصد حمله به اروپا را دارند
منابع مطلع مدعی شدند زنان تروریستی داعش قصد دارند این‌بار در قالب جهانگردان به کشورهای اروپایی، آفریقایی و خاورمیانه حمله کنند.
واشنگتن: هنوز به مرحله‌ای نرسیدیم که مذاکرات ایران را ترک کنیم
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید دولت آمریکا هنوز به مرحله‌ای که مذاکرات هسته‌ای ایران را ترک کند، نرسیده است.
«عبدالملک الحوثی»:مدافع حقیقی فلسطین ایران است
رهبر انصارالله یمن به مناسبت روز جهانی قدس، خطر و تهدید اصلی در منطقه را رژیم صهیونیستی دانست و عربستان را خادم منافع این رژیم معرفی کرد و گفت که ایران مسئولیت حمایت از پرونده فلسطین را برعهده گرفته است.
کشورهای جهان چگونه یاد زنان جنگ‌های خود را در شهرها زنده می‌کنند +تصاویر
شهرهای زیادی در جهان هستند که در فضای شهری خود همواره یاد جنگ‌های گذشته را با ساخت مجسمه‌ها و یادمان‌ها زنده نگاه‌‌ می‌دارند و البته بسیاری از این شهرها سهمی از یادمان‌های جنگ در فضای شهرنشینی را نیز به یاد فداکاری زنان اختصاص داده‌اند.
نتایج انتخابات ترکیه تاثیری در سوریه خواهد گذاشت؟/ آیا اردوغان می تواند امتیازی ندهد؟
با توجه به نتایج انتخابات ترکیه، اردوغان به خوبی‌ می‌داند که در شرایط فعلی، امتیاز دادن در سیاست خارجی امری اجتناب ناپذیر است بنابراین در صدد خواهد بود طی گفتگو با سه حزب رقیب خود حداقل امتیاز را بدهد و هزینه کمتری پرداخت کند.
فریاد «هیهات منا الذله» دانشجویان در شب وداع با شهیدان همشیه جاوید/ بیعتی مجدد با «مدافعان عزت»
مراسم وداع با پیکر مطهر 72 شهید دوران دفاع مقدس با حضور جمع کثیری از دانشجویان، مردم و مسئولان کشوری و لشکری در دانشگاه تهران برگزار شد.
از قانون شکنی هسته ای عضو 1+5 چه می دانید؟ +تصاویر
بیست سال پیش در چنین روزی رئیس جمهور فرانسه اظهار داشت که مصالح ملی این کشور می طلبد بدون توجه به محدودیت های بین المللی، آزمایش های هسته ای را از سر گرفته تا بتواند سلاح های اتمی این کشور را نوسازی نماید.