در عرفان حلقه، دنیای بعد از مرگ به صورتی تصویر می شود که مخاطب احساس کند، راه مصون ماندن، پناه آوردن به عرفان حلقه است.
یهوداهای دوران ما
انتشار نامه فتنه گران 88 به وزارت خارجه امریکا در آن کشور، برخی را واداشته تا همچون سابق، برای سران فتنه شفاعت بجویند. اما نباید فراموش کرد که هر شفیعی، از شفاعت خوب یا بد خود، بهره خواهد برد؛ چنانچه شفاعتِ خوبان کرده باشد بهره نیک می‌برد و اگر شفاعت بدان کرده باشد نصیبی از شرارت آن‌ها نصیبش خواهد شد. و این حکم خداوند در قرآن است.
رهبر شیعیان نیجریه: مردم ایران برای ملت‌های مظلوم جهان نماد «مبارزه با استکبار» هستند
رهبر شیعیان نیجریه گفت: امروزه نماد مبارزه با استکبار و ظلم و ستم، مردم ایران هستند؛ مردم ایران نه‌تنها برای شیعیان و مسلمانان بلکه برای همه ملت‌ها و دولت‌های مظلوم جهان و سایر ادیان الگو هستند.
شورای امنیت فقط صدای همجنس‌گرایان سوری را شنید!+عکس
گروه تروریستی داعش که بر بخش های از عراق و سوریه سیطره دارد، قوانین خود را درباره محکومان خود به اجرا در می آورد. پرتاب از ارتفاع کسانی که متهم به همجنس گرایی هستند، باعث شده همجنس گراها شکایت خود را به سازمان ملل ببرند.
پلیس زن داعش، خواهر شوهرش را به جلاد سپرد
عناصر گروهک تروریستی داعش یک زن سوری را در شهر القائم عراق به اتهام جادوگری اعدام کردند. گروه موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه اعلام کرد که داعش به خانواده یک زن در بوکمال از توابع استان دیرالزور خبر داده است که وی را در شهر القائم عراق به علت جادوگری اعدام کرده است.
آیا عضویت در شبکه های اجتماعی مزیت است؟/تمسخر،توهین، دروغ، نتیجه حضور بی هدف در دنیای مجازی
امروزه انتقال اطلاعات ارزشمند و به صورت کلی بهره ارزشمند و هدف دار از این شبکه ها توسط برخی از کاربران صورت می گیرد اما قطعا کمبود شرایط این چنینی یکی از جدی ترین نگرانی کاربران منظم این شبکه ها است.
بهانه هایی از جنس بمب هسته ای/نگاه بازاری مدعیان حقوق بشر به زنان
استفاده از زنان خوش اندام در تبلیغات مختلف، استفاده از زن برای فروش هرچه بیشتر فیلم های غیر اخلاقی،از جمله موارد استفاده ابزاری از زنان در جوامع غربی و آمریکا است.
«فاتح 313»؛ موشکی با پشتوانه 5 میلیون ساعت تفکر و خلاقیت +عکس
با نگاهی به اندازه مشخصات موشک فاتح 313 متوجه می شویم که تفاوت آنچنانی در طول و یا قطر این موشک نسبت به سایر اعضای خانواده فاتح 110 رخ نداده است، پس می توان اینگونه نتیجه گرفت که موشک جدید، از یک سیستم پیشران خاص در همان اندازه های قبلی اما با توان تولید نیروی بیشتر استفاده می کند.
وقتی ارتش آمریکا با کارد «هلفایر» سراغ زنبورهای سرخ سپاه می‌رود +عکس
موشک آمریکایی استفاده شده در تست جدید ارتش این کشور، بردی در حدود 8 کیلومتر دارد. آیا سپاه که در حال تجهیز شناورهای تندروی خود به موشک های کروز با برد 100 کیلومتر است، نیازی به نزدیک شدن در حد محدوده 8 کیلومتری این شناورهای آمریکایی دارد و یا اینکه این قایق ها از فاصله بسیار دورتر موشک ها را شلیک کرده و به سرعت از منطقه مورد نظر خارج می شوند؟
انتقاد معاون سپاه از غفلت بسیج اساتید درباره نامه رهبری
معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تولید محتوا و ارتباط با مخاطبان جوان نامه مقام معظم رهبری را الزامی و نشان دهنده عمق استراتژیک جمهوری اسلامی در قدرت نرم دانست.
رهبر انقلاب: معلوم نیست توافق در ایران تصویب شود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: اجازه نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی آمریکا را با همه‌ توان، نخواهیم داد و با این نفوذ مقابله خواهیم کرد‌.
چرا مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی بیشتر از نتانیاهو با جمع بندی مذاکرات وین موافق هستند؟
بیشتر چهره‌های امنیتی، اطلاعاتی و نظامی رژیم صهیونیستی با دید بسیار بهتری به نسبت سیاسیون رژیم صهیونیستی به توافق وین نگاه می‌کنند. اما چرا مقامات امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی بیشتر از سیاسیون این رژیم موافق برجام هسته‌ای هستند؟
ایران، کلید معمای فروپاشی و بازسازی قدرت امریکا
«حضور فراگیر در ایران» از منظر امریکایی‌ها کلید بازسازی قدرتی است که با پیروزی انقلاب اسلامی در سطح منطقه حساس غرب آسیا فروپاشیده است. آنان معتقدند «قدرت فروپاشیده» الزاماً از نقطه‌ای باز تولید می‌شود که درآن فروپاشی را آغاز کرده است.