منابع مطلع می‌گویند شهر تکریت در محاصره کامل ارتش و نیروهای داوطلب مردمی قرار دارد و مواضع داعش و عناصر بعثی هدف آتش‌ موشکی، توپخانه و پهپاد قرار گرفته به طوری که ظرف ۲۴ یا ۴۸ ساعت آینده، نیروها وارد تکریت خواهند شد.
شکار خبرنگاران منتقد اسرائیل در شبکه‌های اجتماعی +تصاویر و فیلم
دموکراسی‌های غربی‌ می‌گویند معتقد به آزادی بیان و عقیده هستند و همه را به احترام به این اصل دعوت و حتی تهدید می‌کنند؛ اما یک خط قرمز پررنگ وجود دارد که نزدیک‌شدن به آن هم عواقب بدی دارد: اسرائیل. گروه‌های فشار صهیونیست کمین نشسته‌اند تا یک خبرنگار یا مجری دست از پا خطا کند؛ آن‌گاه کار خود را شروع می‌کنند.
۵۰ سال دیگر هم باید درباره دفاع مقدس بگوییم/ ظرفیت عظیم سینمای ایران باید با ظرفیت بسیار عظیم دفاع مقدس التقا پیدا کند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: به‌ نظر من ما ۵۰ سال دیگر هم بایستى درباره‌ دفاع مقدس بنویسیم، بگوییم، توصیف کنیم، تشریح کنیم، انواع و اقسام هنرها را به خدمت بگیریم، براى اینکه این حادثه‌ عظیم را تبیین‌ کنیم.
آغاز کوبنده مرحله دوم عملیات "انتقام شهدای قنیطره" در جنوب سوریه/ گزارش رسانه‌های وابسته به تروریست‌‌ها از باران خمپاره ارتش/ جبهه‌‌النصره عزادار شد
پس از توقفی 14 روزه، بخش دوم عملیات نظامی یگانهای ارتش، دفاع وطنی و حزب الله سوریه با پشتیبانی رزمندگان حزب الله تیپ های فاطمیون و زینبیون از ساعات ابتدایی روز گذشته در مثلث مناطق سه استان "درعا، قنیطره و دمشق" آغاز شده است.
ظریف: مذاکرات هسته‌ای به مراحل حساس خود نزدیک شده/ تحریم‌ها مانعی برای رسیدن به توافق جامع
وزیر امور خارجه در خصوص مذاکرات هسته‌ای و احتمال توافق سیاسی گفت: مذاکرات به مراحل حساس خود نزدیک شده است.
مقام ارشد آمریکایی: مذاکرات پیشرفت داشته، اما اختلافاتی باقی است/ کاهش تحریم‌ها در یک دوره‌ زمانی و به صورت مرحله‌‌ای
یک مقام ارشد آمریکایی روز جمعه با حضور در جمع خبرنگاران، از پیشرفت قابل توجه در مذاکرات هسته‌ای با ایران خبر داد، اما گفت هنوز موضوعات دشواری بین طرفین باقی مانده است.
التیماتوم تهران به واشنگتن/ مجبور به کوتاه آمدن هستید
القدس العربی در تحلیل رزمایش پیامبر اعظم 9 آن را التیماتوم ایران به غرب دانست که در آن تهران خواستار دریافت نهایت امتیازها در توافق احتمالی پیش رو شده است.
«خلیج فارس»؛ تک تیراندازی که کار ناوهواپیمابر را در چهار دقیقه تمام کرد
علاوه بر آنکه خود ناو و ناوشکن های همراه آن هم به تعداد زیادی از سامانه های توپی و موشکی مقابله با موشکهای کروز مجهز هستند اما در این میان موشک بالستیک خلیج فارس با عبور آسان از تمام این موانع با فرود مافوق صوت از ارتفاع بالا عملا چنین تدابیری را بلااستفاده می کند.
ماکت ناو آمریکایی با دو موشک بالستیک منهدم شد / پهپادهای هدف توسط 100 فروند شناور نیروی دریایی منهدم شد / فدوی:مین هایی داریم که آمریکایی ها تصور هم نمی کنند
نهمین رزمایش بزرگ پیامبر اعظم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لحظاتی قبل در تنگه هرمز و خلیج فارس آغاز شد.
پشت پرده تلاش‌های شبکه اسلام‌هراس برای تولید ترس در آمریکا + سند
گرچه عموم مردم آمریکا چنین نگرش‌های متعصبانه‌ای را رد می‌کنند، اما تلاش‌های شبکه اسلام‌هراس در هدف قرار دادن جوامع مسلمان آمریکا دارای اهمیت است.
افزایش مخالفان تحریم بیشتر ایران در آمریکا
درپی تصویب طرح نمایندگان مجلس مبنی براینکه اگر آمریکا تحریمها را افزایش دهد در هر درجه ای از غنی سازی کارمان را ادامه می دهیم. دموکرات‌های کنگره آمریکا، پذیرفتند تا پیش از پایان ماه مارس آینده، تحریم‌های جدیدی ضد ایران تصویب نکنند.
دمپسی: برای نابودی برنامه هسته‌ای ایران آمادگی نظامی داریم
رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا با تکرار ادعاها درباره برنامه هسته‌ای ایران گفت که واشنگتن برای به تأخیر انداختن برنامه هسته‌ای ایران آمادگی نظامی دارد.
نتایج یکساله اجرای توافق‌ها با ایران از نگاه آمریکا
وزیر امور خارجه آمریکا در سخنرانی خود که در مرکز سابان اندیشکده بروکینگز ایراد کرد، ارزیابی دولت این کشور از نتایج حاصله از یکسال اجرای توافق های هسته ای با ایران را ارائه کرد.