یک نشریه محافظه‌کار آمریکایی در یادداشتی با تاکید بر نافذ بودن سخنان مقام رهبری ایران نوشت: ایران در مذاکرات هسته‌ای ۳ هدف عمده را تعقیب می‌کند.
هشتاد سال مردم آزاری / شبه‌جزیره، گروگان اسلحه سالاران!
مردم آزاری و جنایات تکان‌دهنده رژیم پادشاهی عربستان سعودی در هر کشور دیگری جریان داشت «احمد شهید» ها راه افتاده بودند و کمپین‌های بین‌المللی شکل داده شده بود!
بررسی دلایل حمایت غرب از حاکمان فاسد عرب
در حالیکه حکومت های خودکامه عربی از بدترین رژیم های ناقض حقوق بشر در جهانند، تامین منافع کشورهای غربی به عاملی برای حمایت از آنها بدل شده است.
اعتراض روسیه به سخنان جنگ‌طلبانه اوباما در خصوص حمله به ایران
سفارت روسیه در امارات مطلبی در پایگاه اجتماعی توئیتر منتشر کرده و از رئیس‌جمهور آمریکا در خصوص سخنانش درباره حمله احتمالی به خاک ایران سوال پرسیده است.
پایان رایزنی‌های معاونان ظریف و موگرینی و کارشناسان/نشست ایران و آمریکا پنجشنبه در وین
رایزنی‌های عراقچی،‌ روانچی و اشمیت با حضور کارشناسان 2 طرف پایان یافت و قرار است فردا (پنجشنبه) معاونان وزرای خارجه ایران و آمریکا بر سر یک میز به گفت‌وگو بنشینند.
عربستان پایان تجاوز نظامی به یمن را اعلام کرد/ ننگ نسل کشی بر پیشانی آل سعود
کشورهای عضو ائتلاف عربی به سرکردگی سعودی بعد از بیست و هفت روز تجاوز به یمن پایان عملیات تجاوز عربستان به یمن را اعلام کردند.
عمر البشیر اتحاد استراتژیک با ایران را به چه قیمتی فروخت؟ +تصاوی
نام عمر البشیر و سودان با کمک‌های بی‌دریغ ایران گره خورده است؛ در روزهایی که عربستان اجازه عبور هواپیمای او از آسمان این کشور را نمی‌داد، ایران تمام قد از او حمایت کرد. حالا انگار لقمه چرب‌تری گیر این بندباز سیاسی آمده است.
مردم عربستان علیه آل سعود به‌پا خیزند / جنگ موجب اتحاد مردم یمن شده است
مجروح یمنی: این حمله در حقیقت حمله آمریکا و رژیم صهیونیستی به مردم انقلابی یمن است و این ها (آل سعود) هیچ ارتباطی با اسلام ندارند و این اعمال اسلامی نیست و آل سعود خادمان آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند.
"نذیر"؛ سرباز همیشه بیدار ایرانی برای شکار پرندگان و زره پوش‌های دشمن +عکس
"نذیر" می تواند یک تیربار 7.62 میلی متری، دو قبضه موشک دوش پرتاب ضد هوایی و یا دو قبضه موشک ضد زره را با خود حمل کند و با توجه به توان حمل سلاح های گوناگون، این ربات می تواند با طیف مختلفی از تهدیدات مثل بالگردها ، تانکها و زره پوش ها و همچنین نیروهای پیاده درگیر شود.
طرف مقابل با وقاحت ما را تهدید نظامی می‌کند/ این غلط اضافی را می‌کنند و می‌گویند توان دفاعی نداشته باشید
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: طرف مقابل با وقاحت مرتب ما را تهدید نظامی می‌کند. این غلط اضافی را می‌کنند بعد می‌گویند جمهوری اسلامی توان دفاعی نداشته باشد.
دکترین ایران بازدارندگی فعال و استقرار صلح است نه تجاوز به مردم و حمله به کودکان/ کشتن مردم مظلوم یمن و فتنه‌گری اقتدار نیست/ کمک به تروریست‌ها در سوریه، لبنان و عراق به چه معناست؟
رئیس‌جمهور کشورمان با بیان اینکه دکترین ما بازدارندگی فعال و استقرار صلح است نه تجاوز به مردم و حمله به کودکان، گفت: کشتن مردم مظلوم یمن و فتنه‌گری اقتدار نیست.
پنتاگون چگونه هالیوود را کنترل می‌کند
ارتش آمریکا از زمان تولید فیلم‌های صامت تا کنون، در ساخت بسیاری از فیلم‌های هالیوودی دست داشته است. با این حال، امروزه دخالت‌های اولیه و تمهیدات کوتاه‌مدت و برنامه‌ریزی نشده، جای خود را به حضوری دائم در یکی از طبقات ساختمانی در لس‌آنجلس داده است، جایی که ارتش، نیروی دریایی، نیروی هوایی، یگان ویژه نیروی دریایی، گارد ساحلی و خود وزارت دفاع دفاتر رابط تأسیس کرده‌اند تا مطمئن شوند هالیوود فیلم‌هایش را دلخواه آن‌ها می‌سازد.
با وجود S300 حمله به ایران سخت‌تر شد/ حتی جنگ محدود با ایران هم خیلی بد است
هر وقت درباره جنگ با ایران سخن می‌گوییم، رئیس جمهور فکر می‌کند که منظور ما اعزام 150000 نیرو به ایران است. اما اصلاً این طور نیست. منظور ما همان کاری است که جورج بوش در عملیات روباه صحرا انجام داد و برای چند روز تمامی تاسیسات عراق را بمباران کرد.