News ID: 936
Publish Date: 18 January 2012 - 19:12
Number of comments: 5
انتشار تصاویر برهنه از گلشیفته فراهانی، به قدری پدر و مادر وی را آزرده کرده که به رغم وجود فیلم این موضوع، آقا و خانم فراهانی عنوان کرده‌اند تصویر منتشر شده فوتوشاپی است.
به گزارش سایت اوباما، در حالی که ویژه نامه مادام مجله معتبر لوفیگارو اقدام به انتشار تصاویر برهنه از بالاتنه گلشیفته فراهانی کرده و حتی فیلم این اقدام بازیگر سابق ایرانی، از سوی لوفیگارو منتشر شده است، پدر و مادر وی که شدیداً از دیدن تصاویر بهت زده شده‌اند، عنوان کردند که تصویر فوتوشاپی است و از سوی افراد مریض روی اینترنت منتشر شده است.

براساس گزارش باشگاه خبرنگاران، رحیمیان مادر گلشیفته فراهانی در این باره اظهار داشت: در حال حاضر دخترم در هند به سر می برد و حالی مطلوب دارد و بنده که مادر او هستم به شما می گویم یقین بدانید دختر من اهل برهنگی و این مسائل نیست.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که دنیای تکنولوژی است همه چیز امکان پذیر است و مطمئن باشید این عکس فتوشاپ بوده وبه هیچ عنوان نمی تواند عکس واقعی او باشد.

رحیمیان افزود: اگر من گلشیفته را بزرگ کرده ام بهتر از هرکس به این امر واقف هستم که دخترم اهل این چنین خودنمایی ها و خودفروختگی ها نیست و به شما با قاطعیت می گویم این عکس واقعی و متعلق به دختر من نیست.

همچنین بهزاد فرهانی پدر گلشیفته در این باره گفت: نمی دانم کسانی که مدتی است در پی دامن زدن به این موضوع هستند اصلا از خود سوال کرده اند که چرا دختر من باید دست به چنین کاری بزند؟ یک آدم  مریض عکسی را در داخل اینترنت قرار داده است و جملاتی را در زیر آن نوشته و فکر کرده است مردم هم به راحتی آن را پذیرفته اند. حقیقت این است که گلشیفته در هیچ شبکه اجتماعی عضویت ندارد، پس نمی تواند چنین حرفهایی را زده باشد.

وی افزود: من پدر گلشیفته فراهانی اعلام می کنم این عکس هرگز متعلق به دختر من نیست و این عمل زشت یک فتوشاپ است. دخترم اهل این مسائل وبازی ها نیست.
Comments
non-publishable: 0
Published: 5
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:12 - 1390/10/30
6
6
شما بهتره نظر دخترتون رو درباره حجاب وپوشش بدونين و فيلم هاي كه بازي كرده رو ببينين بعد بگين كه فتو شاپيه. تونقش هاي ديگه يه ذره پوشيده بود حالا كاملا ..... خدايا عاقبت ما را بخير كن.الهي آمين
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:31 - 1390/11/01
3
6
به نظر منم فتوشتپه چون توی فیلم همه حرف میزنن جز گلشیفته
سارا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:27 - 1391/11/05
1
3
حرف هاي مادر پدر او راست نيست و گلشيفته واقعا برهنه شده
احمدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:42 - 1392/01/10
1
2
سلام
پدرو مادری که رابطه ی عاطفی و حتی تلفنی با دخترشون ندارن که جریان رو از خودش بپرسن؛ و خبر رو از خبرنگار و اینترنت بررسی و پیگیری میکنن؛ معلومه در زندگی این دختر چقدر در کنارش بودن و اون زو تغذیه ی عاطفی کردن... انتظاری بیش از این نیست
مینا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:00 - 1392/03/31
0
1
به نظر من عکس خود گلشیفتست
Your Comment
Name:
Email:
* Comment: