News ID: 1757
Publish Date: 22 February 2012 - 10:01
Number of comments: 82
مصاحبه‌ای متفاوت با پسر اولیور استون؛
شان استون در گفتگویی با سایت اوباما، از تاثیرات آنجلینا جولی و بریتنی اسپیرز روی زنان، مردان و حتی کودکان آمریکایی و چگونگی تاثیرگذاری هالیوود روی فرهنگ و سیاست گفت، انگلیس را بسیار بدتر از اسرائیل دانست و همچنین نقطه نظر خود را نیز در مورد رهبر ایران بیان کرد.
به گزارش سایت اوباما، گرویدن پسر اولیور استون کارگردان شهیر آمریکایی به اسلام، خبری بود که طی هفته اخیر، توجه بسیاری از رسانه‌ها را به خود جلب کرد. برخی رسانه‌های ایرانی تصاویر مربوط به وضو گرفتن استون 27 ساله را منتشر کردند و برای بعضی دیگر، تصویر نیمه برهنه "دنی" مستندساز سوئدی با شان استون که سال گذشته برای ساخت یک مستند، در خانه "شان" و پدر و مادرش در آمریکا ساکن بوده، جلب توجه کرده بود.برخی معتقدند که وزن شان استون، باید براساس خودش محاسبه شود و افراط و تفریطی در مورد وی صورت نگیرد و برخی نیز معتقدند که چنین تصویری از گذشته استون و تصاویر احتمالی در آینده، موضوعی کاملاً عادی برای فرهنگ آمریکایی و به خصوص یک غیرمسلمان است و دین اسلام نیز بر چشم‌پوشی از گذشته افراد قبل از مسلمان شدنشان و تجسس نکردن روی زندگی گذشته آن‌ها تاکید کرده است.

دنی، یک مدل و در عین حال فعال رسانه‌ای سوئدی است که دیدگاه‌های پست مدرن دارد. وی در آوریل سال 2011 یعنی حدود 10 ماه پیش، برای ساخت مستندی از آمریکا، در خانه آقا و خانم استون و فرزندشان "شان" مستقر شده بود. یکی از مطالب وبلاگ وی، حاوی تصاویری در مورد یک زن عجیب مسلمان در قزاقستان است که با استفاده از خون گوسفندان و پاشیدن آن بر بدن بیماران، به گفته دنی، تاکنون هزاران بیمار را شفا داده است

اما آنچه خود استون معتقد است این است که او مطالعه خوبی روی اسلام داشته و از نوجوانی، شروع به جمع آوری اطلاعات کرده است و شاید یهودی بودن پدرش و مسیحی بودن مادرش و اینکه خود رسماً دینی را انتخاب نکرده، دلیلی برای این اتفاق باشد. او می‌گوید اسلام دینی است که مبتنی بر فطرت آن‌هاست و او نیز پیش از اسلام آوردن در ایران، قلباً مسلمان بوده است.

متن پیش رو، مصاحبه سایت باراک اوباما دات آی آر با شان استون پیش از اسلام آوردن وی و در جریان کنفرانس هالیوودیسم است که طی روزهای اخیر، در حاشیه جشنواره بین‌المللی فجر برگزار شده بود. با هم اظهارات این مستندساز آمریکایی را می‌خوانیم:

* شان! به عنوان یک کارگردان آمریکایی برای ما از تاثیر هالیوود بر روی بنیان خانواده‌ بگویید

سوال خوبیست. فکر کنم این سوال بیشتر به والت دیزنی و تاثیر آن مربوط بشود. به نظر من، کمپانی والت دیزنی مجری بخشی از سیاست‌های گروهی است که آمریکایی‌ها به آن "ایلومناتی" می‌گویند و در ایران به "فراماسونری" معروف است. والت دیزنی، از همه چیز سمبل‌سازی می‌کند. یعنی از پیغام‌های پنهان زیادی در فیلم‌ها و کارتون‌هایش استفاده می‌کند تا اهداف این گروه را برآورده کند.

شاید برای بعضی‌ها عجیب باشد اما مثلاً در کارتون دامبو که در آن نماد اهرام همواره جلوی چشم مخاطب است، بر بزرگترین نماد ایلومناتی یعنی چشمی که در یک هرم است، تاکید می‌شود؛ چشمی که همه را زیر نظر دارد. کسانی که خودشان جزو این گروه هستند حواسشان هست و خوب تشخیص می‌دهند اما مردم عادی نه؛ به این نکات توجهی ندارند و این نمادها، تنها در ضمیر ناخودآگاه آن‌ها، به عنوان نمادهایی مطلوب ذخیره‌سازی می‌شود.

دیزنی دنیا را طوری به شما نشان می‌دهد که مردها و زن‌ها در آرزوها غرق هستند، زن‌های خوب همه پرنسس هستند و مردهای خوب پادشاه؛ زن‌ها منتظرند پادشاهان روزی بیاید و آنها را با خود به سرزمین رویاهایشان ببرند. با این کارها بچه‌ها را از دنیای واقعی دور می‌کنند و آن‌ها را شستشوی مغزی می‌دهند و اینطور تلقین می‌کنند که تو اگر یک دختر هستی، بهترین وضعیت برای تو این است که یک پسر بیاید تو را ببوسد و با خود ببرد!

در بعد سیاسی نیز این مسئله مصداق دارد. مثلاً در داستان "ویزارد– واز" که یک تئاتر صحنه‌ای معروف در آمریکاست، همین قضیه صادق است. براساس این تئاتر، یک کارتون هم تولید شده که نقش منفی داستان یک جادوگر است. اگر از خیلی‌ها بپرسید که نماد ویزارد در جهان واقعی کیست می‌گویند بن لادن است. مخاطب امروزی وقتی بن لادن را می‌بیند یاد آن جادوگر ویزارد می‌افتد و خیلی جالب است که وقتی اعلام کردند که بن لادن کشته شده است، 30 آوریل بود که این، روز خاصی برای یهود است. در این داستان ویزارد هم، بعد از مرگ جادوگر، پادشاه ازدواج می‌کند و شما می‌بینید دقیقاً روز بعد مرگ بن لادن، پرنس ویلیام انگلیس چنان جشن ازدواج باشکوهی را برگزار می‌کند.

همه صنعت هالیوود دارای پیغام پنهان است و مثلاً همین اتفاق 11 سپتامبر نیز با نمادهای ایلومناتی ارتباطات زیادی دارد. در حقیقت دو رقم 1 موجود در 11، ستون‌های کابالیسم هستند. همینطور ساختمان پنتاگون که همان نشانه پنج‌ضلعی و نماد را شیطان را دارد. اگر از من بپرسید که این همه تلاش دولت آمریکا برای استفاده از نمادها در شئون مختلف زندگی مردم چیست می‌گویم که هالیوود از نمادگرایی برای شرطی کردن مخاطبانش استفاده می‌کند تا بعداً با استفاده از همین سیستم کدگذاری و نمادگرایی، به خیال خود بتواند از مخاطب استفاده خاص خودش را ببرد.
 
* آیا نظر شما در مجموع نسبت به اثر هالیوود بر خانوداه‌ها منفی است؟

حتماً! در غرب طوری شده که زن و مرد به دلایل واقعی عاشق هم  نمی‌شوند و جنسیت‌ها در حال یکی شدن است. مردها اقتدار و زن‌ها قوه عشق‌ورزی را از دست داده‌اند. سیستم فرهنگی آمریکا به سمتی رفته که غرور و شخصیت مردها را له کرده است. طوری شده که زن راحت برمی‌گردد و به مرد می‌گوید: من تو و 6 نفر دیگر را با هم دارم!

در غرب، مردها و زن‌ها جداگانه سر کار می‌روند و می‌گویند به هم احتیاجی نداریم. زن به مرد می‌گوید من خودم از پس زندگی‌ام بر می‌آیم و نیازی به تو ندارم.
زن‌ها وقتی حامله می‌شوند و بعضاً معلوم نیست از چه کسی، می‌روند دنبال مردی که سرمایه‌دار باشد و بچه او را بزرگ کند. حتی سن مرد هم از این زن‌ها ممکن است خیلی بیشتر و حتی در سن سالمندی باشد. این‌ها بلایایی است که هالیوود و نهادهای مشابه بر سر مردم آمریکا آورده‌اند و در ادامه، آنچه شاهدش هستیم، بیماری‌های روانی‌ای است که زنان و مردان، به خاطر پارادوکس‌های موجود در فضای بیرون با فطریات درونی‌شان، دچار آن می‌شوند.

* برخی می‌گویند آنجلینا جولی یا جنیفر لوپز سربازان هالیوود در کمک به اهداف آمریکا هستند. آیا این موضوع واقعیت دارد؟

آنجلینا جولی زن قدرتمندی است و حتی شخصیت وی برای بسیاری از زنان نیز جذاب است! حتی در امریکا بعضی‌ها اعتقاد دارند او شاید از نژاد خاص جن و پری باشد! نکته قابل ملاحظه در مورد او این است که در اویل بازیگری خود، معمولاً نقش‌های جادوگرها، نقش‌های مرموز، نقش زنان فاحشه و حتی نقش زنانی که مورد اعمال جنسی همراه با خشونت زیاد قرار می‌گیرند را زیاد بازی می‌کرد. علاقه وی به مرموز نشان دادن خود و تاکید بر بازی نقش‌های جادوگر اهریمنی و حسی که وی در این نقش‌ها می‌گیرد، واقعاً قابل مشاهده است. براساس همین روحیه بود که پدر من در فیلم اسکندریه، نقش جادوگر را به آنجلینا داد.

آنجلینا جولی دچار یک تناقض رفتاری است. از یک طرف همزادپنداری زیادی برای جادوگری در خدمت اهریمن بودن و یا ایفای نقش‌های روابط جنسی همراه با خشونت احساس می‌کند و از طرف دیگر، در ظاهر فعال در امور انسان دوستانه با سازمان ملل هست. برای همین، مردم را در شناخت و تحلیل رفتارش دچار سردرگمی می‌کند.

من تصور می‌کنم آنجلینا جولی نیت خوبی دارد اما کسانی در حال کنترل او هستند و این زن در مجموع، بیشتر از آنکه به بشریت سود برساند، به آن‌ها ضرر می‌رساند. شما می‌دانید آمریکا بر روی سازمان ملل سیطره دارد. آنجلینا هم به هر حال برای سازمان ملل کار می‌کند و البته نقشه‌های سازمان ملل کشور به کشور فرق می‌کند. در این بین، او آدم فعالی هست و تلاش می‌کند اهداف مشترک آمریکا و سازمان ملل را در کشورها پیاده کند.

جنیفر لوپز را نمی‌شود با آنجلینا مقایسه کرد! جنیفر بیشتر برای فرهنگ آمریکایی سمبل سکس است. بیشتر هم در بین سیاه‌پوست‌ها به عنوان نماد شناخته می‌شود و به نوعی اصلاً در سطح آنجلینا نیست.

باز هم برمی‌گردیم به همان داستان نقش آفرینی والت دیزنی در خانواده‌های آمریکایی. مثلاً "بریتنی اسپیرز" از یک شوی معمولی در دیزنی شروع کرد و توانست توجهات خانواده‌های آمریکایی را به اجرای خوب خود جلب کند. وقتی بزرگتر شد تبدیل به خواننده نوجوانان شد و تبعاً نسلی را با خود همراه کرد. برای دختر بچه‌ها به سمبلی تبدیل شده بود و پیروی‌کنندگان زیادی پیدا کرد اما ناگهان به سکس رو آورد و ناخودآگاه بخش زیادی از پیروی‌کنندگان خود را وارد ورطه مسائل غیراخلاقی کرد و بدین ترتیب، به خانواده‌های زیادی از لحاظ اخلاقی ضربه زد.

غرب طوری مغزها رو شستشو می‌دهد که همه به دنبال دنیای صرف و لذت‌های آن باشند و فاسد شدن یک هنر محسوب می‌شود.مرد یا زن برای پول دست به هر کاری می‌زنند. در آنجا طوری بزرگ می‌شوی که همش دنبال پول هستی ولی وقتی سن طرف بالا می‌رود و از قیافه می‌افتد دیگر هیچ کسی به او محل نمی‌گذارد و اینجاست که این انسان‌ها تبدیل به موجودی می‌شوند که دست به همه جور اعمال شیطانی برای جلب توجه و یا تخلیه عقده‌هایشان می‌زنند.

از طرف دیگر رواج خشونت شدید حتی در کارتون‌های معروف کودکانه مثل سیندرلا و پری دریایی که قرار است کاملاً فانتزی و شاد باشند هم به شکلی ظریف دیده می‌شود.
مثلاً در سیندرلا می‌خواهند پای سیندرلا را قطع کنند، یا در فیلم پری دریایی، شخص اول داستان در پایان ناگهان کشته می‌شود و آخرش پیغام امیدبخش و شاد برای بچه‌ها و کودکان ندارد. همه چی را طوری درست می‌کنند که ظاهراً آخرش خوب تموم می‌شود ولی اینطور نیست! و این روی شخصیت و وجدان بچه‌ها تاثیر بدی می‌گذارد.

* آیا بازیگران شهیر آمریکایی نمی‌توانند به صلح واقعی در جهان کمک کنند؟

 مسلم است که می‌توانند. همه کارگردانان و بازیگران می‌توانند ولی این باز بر می‌گردد به وجدان و ذات افراد. می‌توانم چیزی درست کنم مردم را بترسانم و می‌توانم چیزی درست کنم مردم را شاد کنم.
 بعضی‌ها می‌گویند اینها فقط فیلم است و اصلاً مهم نیست! در حالی که اینطور نیست، فیلم‌ها خیلی بر روی مردم تاثیر می‌گذارند

* آیا به نظر شما این بازیگرها به جنبش 99% می‌پیوندند؟

امیدوارم اینطور بشود. همیشه این سوال بیداری وجدان مطرح هست. نیاز به آدم‌های قوی‌ای است که این جریان را رهبری کنند. هوشمند باشند و تاریخ را بدانند و دشمن اصلی را بشناسند. دشمن اصلی امپراتوری انگلیس هست. این امپراتوری انگلیس مثل امپراتوری بابلیون (بابِل) است که حتی در آن زمان هم امپراتوری ایرانیان را نیز فریب داد. از آنجا همه بدبختی‌ها شروع شد. این موضوع حتی در انجیل هم گفته شده. این‌ها قدرت را از زمان بابلیون‌ به دست گرفتند و تا حالا هم جزو همان 1 درصد هستند.

* هالیوود چه قدر به پیاده‌سازی اهداف امریکا و اسرائیل در دنیا کمک می‌کند؟

نکته خوبی بود. مثلا عبارت "زایون" در فیلم ماتریکس وجود دارد که از اسرائیل هم قدیمی‌تر است و یک نماد از صهیونیست است. سیاست مدرن همان سیاست کثیف صهیونیستی است. همه چیزها زیر سر خانواده روچیلد است که خاندانی یهودی، شدیداً ثروتمند و انگلیسی هستند که نفوذ بالایی بر روی سیاستمداران غربی دارند. یادتان نرود که حتی نقشه خاورمیانه را هم حتی انگلستان کشیده است. کشورهایی که چند ده سال از تاسیسشان نمی‌گذرد، توسط انگلیس شکل گرفته‌اند تا در آینده با کشورهای دیگری وارد جنگ شوند. نمی‌شود گفت همه چیز تقصیر یهودی‌هاست بلکه بریتانیا یهودی‌ها را به فلسطین کوچ دادند. الان یکی از مشکلات ایران این است که همش روی یهود زوم کرده در حالیکه نقشه فلسطین، کویت و امارات را انگلیس کشیده است.


استفاده استون از آویز ذوالفقار در سفر اخیر وی به تهران

اگر توجه کنید ایران و اسرائیل تنها کشورهای غیر عرب هستند و طبیعتاً باید با هم رابطه مناسبی داشته باشند. حتی در ایران هم یهودی‌های صلح طلب زیادی هستند مثلاً در شیراز. شما اگر ببینید ایران از زمان زرتشت، کشوری بوده که به ادیان دیگر احترام می‌گذاشته. خدا همه ملت‌ها را مساوی آفریده است و الان که رئیس‌جمهور ایران علیه اسرائیل و کشتار فلسطینی‌ها صحبت می‌کند، امکان جنگ بیشتر می‌شود و در این جنگ هم باز انگلیس‌ها دارند نقش‌آفرینی می‌کنند.

عربستان و خیلی کشورها دارند کارهای شیطانی می‌کنند و این اشتباه هست فقط روی یهود زوم کنیم. ما این را باید بدانیم که دشمن اصلی بریتانیاست و نباید روی یهود گیر کنیم. مقصر اصلی آن‌ها هستند.

* نظر شما درباره آیت الله خامنه‌ای چیست؟

من در مورد ایشان چیز زیادی نمی‌دانم و البته نمی‌خواهم در سیاست قاطی بشوم. در غرب صحبت‌های ایشان به دست ما نمی‌رسد ولی حرفی که چند روز پیش زدند حرف زیبایی بود که هیچ کسی از رهبران دنیا این حرف‌ را نمی‌زند. ایشان گفت که انسان‌ها چهره‌ای از خدا در روی زمین هستند و درود بر ایشان به خاطر این حرف.
آیت‌الله خامنه‌ای تنها رهبری است که اینطور حرف می‌زند. این صحبت‌ها صحبت‌هایی است که مردم در غرب، به شدت با آن سمپاتی نشان می‌دهند. اگر به زمان رنسانس برگردیم، می‌بینیم این حرف‌های خوب در غرب نیز زده می‌شد اما متاسفانه قطع شد. فرق بین انسان و حیوان چیست و اگر انسان به ارزش‌ها توجه نکند، فقط همدیگر را می‌کشند تا زنده بمانند. فاشیسم و کاپیتالیسم همواره در حال کشت و کشتار مردم دنیا هستند چون این بخش از انسانیت را حذف کرده‌اند.

نکته دیگری که باید اضافه کنم، این است که همیشه برای ما چهره آقایان خمینی و خامنه‌ای را با تصاویری عصبانی و عبوس نشان می‌دهند اما من در تهران تصاویری از این دو شخص دیدم که بسیار زیبا و در حال لبخند زدن بودند و با تصویرسازی که در کشور من از آن‌ها می‌شد کاملاً متفاوت بود.
Comments
non-publishable: 0
Published: 82
محمدمهدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:23 - 1390/12/03
88
114
با وجود سانسور تصوير زننده اي بود از سايت اوباما دات آي آر توقع نداشتم.
براساس احترام به نظر مخاطب
در صورتی که تعداد آرای آبی این نظر از عدد 40 بگذرد، تصویر حذف خواهد شد.
Replies
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:56 - 1390/12/03
بنده هم با حرف ایشون موافقم.
حتی همین قدر که یک نفر به زبان اظهار مسلمونی کنه اونقدر دلیل بزرگی هست که همچین تصویری-مخصوصا اینکه در مورد گذشته هست- ازش کار بشه توی گزارشتون.
ما مسلمانیم برادر
بعید میدونم این کار تقبیح نشده باشه
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:30 - 1390/12/04
چه بهتر که این عکسها رو توی این سایت ببینیم و خیلی هم جو زده نشیم تا اگه یکهو برگشت چیز بی ربطی گفت، ضربه پذیر نباشیم.
به نظر من، اقدام این سایت نادرست نبود.
گرچه که در غرب هم این حرکت کاملاً عادی است و به هیچ عنوان یه حرکت غیراخلاقی تلقی نمیشه. مخصوصاً برای یه غیرمسلمان
محبوبه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:40 - 1390/12/04
آبروی مسلمون رو ریختن گناهه
دانشجو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:54 - 1390/12/04
در غرب عاديه چون همه بي دينند اما كسي كه شيعه شده و اسمش رو همنام اميرالمومنين عليه السلام كرده نبايد چنين تصويري ازش منتشر بشه
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
17:34 - 1390/12/05
پیامی در پس این تصویره. سعی کن به جای خرده گیری، اون پیام رو بگیری!
علیرضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:42 - 1390/12/05
سلام
بخاطر انتشار این عکس برای شما متاسفم
لطفا اصلاح کنید
تشکر
shakiba
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:37 - 1390/12/06
لطفا اون عکس رو بردارید
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:01 - 1391/11/08
اگر اختلاف مثبت و منفی ها از 40 بیشتر شد ، عکس رو بردارید .
الان کمتر از 40 می باشد ، لطفا عکس را بگذارید .
سجاد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:56 - 1391/12/23
از چهل گذشت و هنوز....!!!!!!!!!
ناصر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:57 - 1390/12/03
3
65
فقط خدا میدونه که توی ذهن شان استون چی میگذره. ممکنه یه شیعه به تمام معنا باشه و یا کسی باشه که با تهدید دولت آمریکا بزنه زیر همه چی.
این چیزیه بین استون و خدای استون. وظیفه ما اینه که نه زیاد بهش وزن بدیم و نه زیاد بدبین باشیم.
انشالله این فرد هم در دینداریش قوی باشه.
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:50 - 1390/12/15
قربون ادم چیز فهم
mahdi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:14 - 1390/12/03
2
38
اما به نظر من کار خیلی بزرگی انجام داده که با توجه به آن همه تبلیغی که بر علیه ایران و دین مبین اسلام وجود داره معروفیتی که خودش و خانوادش دارند این کار را انجام داده و ارزش کار آن در اینجا معلوم میشه که با تحقیق به دین مبین اسلام گرویدند نه مثل خیلی از ماها که فقط از پدرانمان این دین را به ارث برده ایم و اگر کسی در مورد جزئیات اسلام سوال کنه کم میاریم و نمی توانیم جواب گو باشیم
Mahdi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:44 - 1390/12/03
3
26
نکته آخر در رابطه با سانسور حتی چهره رهبر و امام و نشان دادن هر چیزی اونجور که خودشون دلشون میخواد برام جالب بود
---------------
در پناه حق
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:00 - 1390/12/04
8
30
نبايد اين عكس رو به عنوان سابقه يه مسلمون ميذاشتيد تو سايتتون درست نيست
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
17:36 - 1390/12/05
این عکس تلنگری به ماست که ساده انگارانه به مسائل نگاه نکنیم. همیشه برای اتفاقات بد آماده باشیم و احیاناً اگر اتفاقی رخ داد سرخورده نشیم. به نظرم این سایت کار درستی کرده
رهگذر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:32 - 1390/12/04
2
24
جالبه که اون عکس بیشتر از این همه حرف توجه ها رو به خودش جلب کرده! اما نکته اینجاست که اصلا همچین عکسی از کسی که تو آمریکا زندگی کرده و بزرگ شده چیز غریب و غیر عادی نبوده و نیست. اتفاقا نکته اینجاست که کسی در عنفوان جوانی از همچین دنیایی دل کنده... امثال ایشون هم کم نیستند و هر روز خبرهایی داریم در مورد مسلمان شدن هنرپیشه ها و مانکن ها و خواننده های معروف... این به خودی خود خیلی خوبه. اما مومن باید زیرک باشه و البته خوش بین... نه با ساده لوحی ایشون رو بدون امتحان چنان بالا ببریم که نشه پایینش آورد، نه با بدگمانی ایشون رو دلسرد کنیم... انشالله که مومن واقعی و شیعه صاحب الزمان باشند
حسینی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:47 - 1390/12/04
3
16
بسیار مصاحبه خوب و جالبی بود. تشکر
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:58 - 1390/12/04
9
19
اوباما دات آی آر با این کارش خواسته چهره یه تازه مسلمون آمریکائی رو توی ذهن ایرانی ها خراب کنه! ای حسودا!این که چیزی نیست چون که آقای استون اون زمون مسلمون نبوده و ازش انتظاری نمیره اگه الان که مسلمونه چنین چیزی ازش سر میزد جای تعجب داشت.ایرانی با بصیرته با این چیزاذهنش خراب نمیشه
چه فرقی میکنه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:53 - 1390/12/04
28
3
شما ها هر نظری رو که به نفعتون باشه منتشر می کنید ای لعنت بر مدعیان درو غین دموکراسی و آزادی بیان
Replies
رضا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:04 - 1390/12/04
عزيزم شما دقيقا با كي كار داري؟
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
17:20 - 1390/12/05
دوست عزیز به تجربه بهم ثابت شده این سایت جزو معدود جاهایی هست که تقریبا تمام نظرات رو تایید میکنه. و البته اون هایی که نیاز به ویرایش داره رو درست میکنه و من با این کارش موافقم. اگه یه گردش ساده داشته باشید بین مطالب میبینید که حتی بعضی نظرات بدلیل استفاده از واژه های ناشایست به صورت کاملا سفید منتشر شده. من یه خواننده ساده اما دائمی هستم.با عرض شرمندگی باید عرض کنم حرف شما صحیح نیست
ابرار
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
15:46 - 1390/12/06
بسم الله
با سلام
دوست عزيز منظورتون از ازادي ديگه چيه؟
صادق
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:57 - 1390/12/04
6
15
لطفا مسئولين سايت به نظرات اهميت بدن و عكس رو بردارن
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:10 - 1390/12/04
7
18
چرا این عکس رو که باعث تخریب علی استون میشود رو منتشر کردید؟؟؟؟
Replies
محسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
17:42 - 1390/12/05
این عکس باعث تخریب کسی نیمشه. این عکس مربوط به یک سال پیش از مسلمون شدن استونه و کاملاً طبیعیه. خیلی رسانه ها تلاش کردند که عنوان کنن " این بود علی استونتون؟" این سایت با این کارش، عکس رو مستندسازی کرده و با تاریخ ثبتش کرده که اگر بعداً کسی ادعا کرد تصویر تازه ست، شما دوست عزیز جا نخوری و این عکس رو قبلاً جایی دیده باشی که بتونی بری جواب مدعیان رو بدی. چرا همه ش نوک بینی مون رو میبینیم؟ بازم به این سایت که حواسش به این نکات هست
komeil
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:43 - 1390/12/04
4
6
سلام خدا قوت
فوق العاده بود
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:45 - 1390/12/04
4
13
به نظر من هیشششششکی ادواردو آنیلی نمیشه بنده خدا اونقدر خوب بود که زمان شیعه شدنش هیشششکی خبردار نشد فکر کن پسر ثروتمندترین مرد ایتالیا اونم مادرش یهودی بود یهودیا زناشونو سر راه مردای پولدار میذارن که از این طریق ثروتو بتونن به قوم خودشون انتقال بدن
Replies
محبوبه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:03 - 1390/12/06
ای ول حرف دلمو گفتی
اشک از چشمم دراوردی
**منتظر**
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:42 - 1391/01/15
به نظر من شهید آنیلی به خاطر این قریب موند که اون موقع اوایل انقلاب بود و همه رسانه در دست غرب بود و خیلی راحت تونستن سانسور خبریش کنن جریان رو و جمهوری اسلامی هم هنوز اونقدر قدرت رسانه ای نداشت که این مسئله رو پوشش خبری بده درضمن یه قسمت دیگه موضوع هم جون ادواردو بود که خوب شاید در خطر می بود همون طور که دیدین با این که زیاد موضوع علنی نشده بود کشتنش وای به حال اون روزی که رسانه ای می شد
amin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:51 - 1390/12/05
16
4
واقعا خجالت آوره این حرکت شما،با این رویکرد شما در ارائه این خبر، در این که ایا شما با علی استون اصلا مصاحبه ای داشتین یا نه هم شک کردم،مثلا با گداشتن این عکس می خوایین چی رو ثابت کنین؟؟؟!
یکمی انصاف هم خوبه،خدا کنه شما رو به عنوان سایتی که مبلغ اسلام هست نشناسن، چون طرف رو مسلمون نشده دوباره بی دینش میکنین با این برخوردهاتون
rasul
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:30 - 1390/12/05
12
10
جالبه شما که دیگه اهل بصیرت هستید چرا میگید"آیت الله خامنه ای"؟ مگر واژه امام خامنه ای برای سیستم امام-امت تعریف نشده؟ نکنه شمام به سیستم ملت-رهبر آقای هاشمی معتقدی و شعارتون هم شده نه غزه نه لبنان؟؟؟؟
حضرت آیه الله امام خامنه ای
Replies
Mahdi
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:12 - 1390/12/06
زیاد سخت نگیر هنوز ....
زنده باد ایران اسلامی و رهبرش امام خامنه ای
--------------
اللهم عجل لولیک الفرج
**منتظر**
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:45 - 1391/01/15
تذکر دادن این نکته خودش کار خوبیه ولی از همین یه چیز نتیجه گرفتن اشتباهه شما باید عملکرد و رویکرد کلی سایت رو نگاه کنی نه اینکه ملا لغتی بشی و از یه کلمه نتیجه به این کلی ایی بگیری
knight
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:29 - 1390/12/05
8
10
با گذاشتن این عکس توی وب سایتتون
اشتباه بزرگی کردید

واقعا متاسفم
علي كليائي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:55 - 1390/12/05
5
17
بسمه تعالي
اين عكس باعث تخريب علي استون نميشه
كرم ابريشم وقتي كه از پيله در مي‌آيد تبديل به پروانه مي‌شود
ehsan
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:49 - 1390/12/05
4
11
خیلی خیلی جالب بود
مهمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:53 - 1390/12/05
2
12
سلام
راس میگن این عکسو بردارید بهتر بود اگه می خواستید فقط بهش اشاره کنید نه این که نشونش بدید
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:56 - 1390/12/06
3
5
بنده خدا به زبان اقرار کرده و گفته که مسلمون شده بعد شما اومدید گذشتشو رو کردید؟! آخه چرا؟ به نظرم خیلی اشتباه کردید.
نرگس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:58 - 1390/12/06
3
9
من هم با نظر مهمان موافقم.
بهتره عکس رو بردارید.
ایشون مسلمون شدن و گذشته شون باید فراموش بشه.
انشاالله از جمله یارای امام زمان(عجل الله تعالی فرجه ) خواهند بود.
براشون آرزوی موفقیت دارم.از صمیم قلب.
التماس دعا
یاعلی
Replies
اکتیو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:54 - 1390/12/16
بله لطفا عکس رو بردارید.
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
07:14 - 1390/12/07
2
6
به نام خدا
اولا باید دونست که چنین عکسی برای یک غیر مسلمان آمریکایی و یا حتی یک تازه مسلمان یک چیز عادی محسوب می شه و ما نباید توقع داشته باشیم که ایشان یکشبه تمام شاکله شخصیتی گذشته اش رو کنار بگذاره و یک شیعه تمام عیار بشه. این یک کار زمان بره در روایات ما هم اشاره شده که ایمان درجات بالا را به افراد تازه مسلمان که دارای درجات اولیه ایمان هستند تحمیل نکنید و اجازه دهید کم کم رشد کنند و ظرفیت درک معارف رو پیدا کنند. آقای استون برای اینکه سبک زندگی آمریکایی شون اسلامی بشه زمان لازم دارند. ثانیا سایت نباید این عکس رو منتشر کنه چون باعث می شه که همیشه حتی بعد از قوت ایمانی ایشان یک حالت نامناسبی از ایشان در اذهان تداعی بشه ضمن اینکه به نوعی عکس ناجوریه و باعث می شده ذهن بخواهد نا خود آگاه قسمت های سانسور شده رو بازسازی کنه.
مسلمون
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:35 - 1390/12/08
4
1
به نظرم به ما هیچ ربطی نداره که درباره مسلمونی دیگرون قضاوت کنیم.
به ما فقط ربط داره که چو بید بر سر ایمان خویش بلرزیم.
ghazale
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:03 - 1390/12/08
0
4
برام خیلی جالبه مه آقای شان استون این قدر روشن فکره!ایشون خیلی مثل آقای رائفی پور حرف می زنن نمی دونم سخنرانی های ایشون رو دیدید یا نه؟؟ولی سخنرانی های جالبی دارن و در مورد فراماسونری مهدویت و خیلی چیزایی که مورد نیاز نسل جوان امروزه صحبت کرده چیزایی که خیلی از جوونای ایرانی نمی دونن این که یه جوون آمریکایی اونم تو اون بمباران تبلیغاتی رسانه های غربی و آمریکا که همش زیر سلطه ی صهیونیسم جهانیه اینقدر آگاهه و خیلی چیزا رو می دونه واقعا شگفت انگیز و تحسن برانگیزه!
Replies
**منتظر**
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:49 - 1391/01/15
به نظرم به خاطر اینه که ایشون تو یه خانواده ایی بزرگ شده که با این چیزا سر و کار دارن خانواده ایشون از بزرگان هالیوود هستن که مطمئنا با ای یزا سر و کار دارن
ghazale
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:04 - 1390/12/08
0
4
برای آقاش شان علی استون آرزوی موفقیت و عمر باعزت می کنم ان شائ الله بتونن در آینده با ساختن فیلماشون روشنگری های زیادیی بکنن و برای دینشون و همچنین کشورشون یه فرد مفید باشن!
فکر می کنم برای آمریکایی های آگاهی مثل استون دیدن هم وطناش که دارن در باتلاق فساد و نا آگاهی که تو جامعشون هست دست و پا می زنن خیلی زجرآوره به قول دکتر شریعتی"چه تلخ است میوه ی درخت بینایی!"
boy
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:49 - 1390/12/09
2
2
مرحبااااااااااااااااااااااااااااااا
Hamid
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:16 - 1390/12/12
4
0
شما هم اینقدر به این عکس گیر دادید که پاکش کردند ، یعنی اینقدر بی جنبه ایید ؟
تو خیابون های بالاشهر هر روز بد تر از ایناش رو میبینید ، اگه واقعا راست میگید ، برید کاری کنید که دخترای این سرزمین دست از این اهداف پوچ بردارند ، نه اینکه بکنیدشون تو یه ون سیاه و خدا میدونه که چه ضربه روحی رو بعدش میخورن
Replies
**منتظر**
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:53 - 1391/01/15
و خدا می دونه ه ضربه هایه روحی رو با اون قیافه های درست کرشون به بقیه میزنن
را فقط یه زرفه به قاضی میرید می دونید چه تبعات اجتماعی بدی داره اونجور پوشش و اونجور آرایش برای بقیه جوونای مردم؟!! درسته کخ باید با کار فرهنگی اونا رو از این کار منع کرد ولی نمیشه که همینطور دست روی دست بزارید تا زمانی که کار فرهنگی ما جواب بده باید همین الان هم جلوشو گرفت تا اثار مخربش رو روی جامعه نزاره درسته که باید علاجه واقعه رو قبل از طوفان کرد ولی موقع طوفان هم نباید دست روی دست گذاشت
mohammad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:42 - 1390/12/17
0
5
بابت این مطلب تشکر . باید تنها فکر کرد چگونه پدری یهودی و افراطی تن به این اتفاق میده.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و گلشیفته ........... یادمون نره
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:00 - 1391/05/04
به نکته ی خوبی اشاره کردی اصلا همین ایرانیایی که به سمت شیطان پرستی میرن!
عاطفه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:05 - 1390/12/17
3
0
اصلا جرا ما باید در مورد این آدم حرف بزنیم و بزرگش کنیم ؟ بابا دست بردارین !
م توکلیان عاشق اقای استون
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:16 - 1390/12/18
0
5
اقای استون عاااااااااااااااااااااشقتم! گل کاشتی ****یه دنیا رو به هم ریختی*****کار بزرگی هست که یه نفر با این جایگاه در قلب اسلام هراسی (شیعه)بشه!!!!!!!!!
سعيد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
06:12 - 1390/12/23
0
5
سلام باز هم مسلموناي آمريكايي خوشحاليم كه توي كثافت آمريكا بعضي ها هنوز بيدارند كه اون هم لطف ""خدا" به اونهاس به اميد ظهور آقا(عج)
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:57 - 1390/12/24
5
5
کثیف ترین و شیطانی ترین زن بدکاره ای که در حال حاضر در تمام جهان وجود داره همین انجلینای نکبت است ازتان خواهش می کنم دیگر هرگز عکسی از آن منتشر نکنید چون اثر منفی فوق العاده ای دارد و کفاره اش با هیچ چیز داده نمی شود
کیهان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:34 - 1390/12/29
5
5
چرا عکس رو ورداشتی
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:22 - 1391/01/16
8
0
مسلمون نشده فقط دین اسلام رو هم به عنوان ادیان الهی پذیرفته
سپیده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:24 - 1391/01/19
2
2
فقط خداوند از قلب ها آگاه است
معیار برتری تقواست
این آقا با پذیرش اسلام فقط به خودش لطف کرده
اجرش با خدا
انشاا... همه مسلمان واقعی باشیم و السابقون السابقون گردیم
سعید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:07 - 1391/01/22
4
1
میگن مسلمون بودنشو تکذیب کرده و به همه ادیانو قبول داره
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:19 - 1391/01/22
نه. اتفاقاً بعد از گزارش تلویزیون، مصاحبه کرد و گفت که واقعاً از این حرکت تلویزیون ایران ناراحت شده و اون یکی مسلمون واقعیه. و برای اینکه شک و شبهه ای باقی نمونه دوباره شهادتین گفت
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:59 - 1391/01/31
همه دین ها از آن خداست و کسی که خدارو قبول داره همه دین های خداوند هم قبول داره و می پذیره هر دینی برای دوره ای خاص بنا به مصلحت خداوند بودند و یک مسلمون علاوه بر مسلمون بودنش تمام پیامکبران خدا و ادیانش رو قبول داره چون همه دین ها به یک راه دعوت می کنند پس اگر این حرف هم زده درست بوده
masih attatr
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:57 - 1391/01/23
0
3
سلام.
من شان استون رو خیلی دوست میدارم و خوشحالم که یکی با این موقعیت اجتماعی در ایالات متحده به ایران اومده و شیعه شد
ولی تو روخدا انقدر مساله رو بزرگ نکنین
چه لزومی داره ایشان در مورد مقام رهبری نظر بده.آیا اصلا نظر ایشون مهمه؟؟؟
یا اصلا در کنار بزرگان ما در داخل یا حتی خارج نظر ایشان قابل طرحه؟
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:03 - 1391/05/04
دمت گرم
ali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:43 - 1391/01/27
1
2
من که باورم نمی شه راست باشه
7tir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:32 - 1391/01/28
0
2
سلام.من اولین باره به این سایت میام واقعا اینقدر خوب بود(هم خبر هم نظر) که شکه شدم امیدوارم استون هم مانند شهید آنیلی باشه ولی به این زودی سرش زیر آب نکنن. با تاکید به ذکر امام خامنه ای خیلی حال کردم ایول.
7tir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:50 - 1391/01/28
0
1
سلام.من اولین باره به این سایت میام واقعا اینقدر خوب بود(هم خبر هم نظر) که شکه شدم امیدوارم استون هم مانند شهید آنیلی باشه ولی به این زودی سرش زیر آب نکنن. با تاکید به ذکر امام خامنه ای خیلی حال کردم ایول.
7tir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:54 - 1391/01/28
0
4
سلام.من اولین باره به این سایت میام واقعا اینقدر خوب بود(هم خبر هم نظر) که شکه شدم امیدوارم استون هم مانند شهید آنیلی باشه ولی به این زودی سرش زیر آب نکنن. با تاکید به ذکر امام خامنه ای خیلی حال کردم ایول.
من
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:27 - 1391/02/02
3
5
بهتره اینقدر بزرگش نکنیم شاید بعد پشیمون بشیم ایا اون در حدی هست که بخواد درباره رهبر کشور ما نظر بده
المهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:40 - 1391/04/09
1
4
یه سوال .شان استون واقا مسلمان شده یا اینکه مثل عبدالله هاشم برنامه هایی برای انحراف شیعیان داره
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
04:08 - 1391/05/04
به کسی که نادر طالب زاده قبولش داره میشه اعتماد کرد من که برای اقای طالب زاده احترام خاصی قائلم
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
04:13 - 1391/05/16
1
1
درموردشهيدآنيلي
خدمتتون عرض كنم كه شهيدزنده است وشاهدوناظراعمال ماواينكه آيابه وصيتنامه هاشون عمل ميكنيم ياخيانت
مابايدكاري كنيم كه ازشهيداني همچون همت،زين الدين ،باكري،دستواره ،آنيلي وشهداي آينده كه ان شاالله ماجزءاوناباشيم جانمونيم اگه حق روبشناسيم باطل روتشخيص ميديم
حالااگه يه مسلمونم جازد نبايدتوي دلمون خالي شه
مخلص تموم مخلصين
ياسمين
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:55 - 1391/08/11
1
0
بنام خدا
، سلام
، اسلام آوردن ايشون ۲ حالت داره که ما به عنوان بچه مسلمون بايدحواسمون باشه ، چرا بايد حواسمون باشه ؟ چون يه روزى مسلمون شدن ايشون توى ايران در برنامه هاى صداو سيما و جرائد تيتر اول شد ! ومسلمون شدن ايشون اولين خبر در خبرگذاريهامون بود! و تمام لحظات شهادتين گفتنش رو فيلم گرفتن و بهمون نشون دادن ! ويه شبه اين خبر رو رسانه ملى و جرائد براى مردم ايران خبر مهمى کردنش و يه شبه ايشون سوپراستار اخبارها و خبررسانيهاى ايرانى و مردم ايران شد ! و خيليها که ايشون رو نميشناختند يه شبه شناختنش و تو ايران معروف شد ! و بعضى ها چون ايشون آمريکايى ثروتمند خوش تيپو جوان خوش برو رو و ... بود طرفدارش شدن ! ديگه مسلمونم که شده بود ديگه جوازى براى طرفداريش هم صادر شد ، چندبارى هم تو برنامه راز دعوت شد ! و اين آقاى آمريکايى تو ايران يه شبه کلى طرفدار پيدا کرد، و اما دوحالت داره اسلام ايشون که از اولش بگم به ما ربطى نداره !: ۱ ـ مسلمون و شيعه واقعى شده که خوشبحالش و به خوش و خداى خودش مربوطه و فقط خدا ميدونه ۲ـ يا اينکه اسلام آوردنش غيرواقعيه و براى مقاصد خاصى اسلام آورده براى فريب کارى که بازم به خودش مربوطه و اينو فقط خدا ميدونه البته به ما هم مربوطه !، اما ماها نبايد بهش اعتماد کنيم و نبايد بهش بى اعتماد هم باشيم و تهمت بهش بزنيم ، نه بايد بزرگش کنيم و نه بايد کوچيکش کنيم ، نه ازش دفاع کنيم و نه بکوبيمش ، نه ازش تعريف کنيم و نه ازش بد بگيم ، هيچکس جز خدا و خودش از قلبش خبر نداره که ايمانش و اسلامش از دله يا فقط از زبونه ، فقط خداست که از دل منافق يا باايمان واقعى خبر داره و لا غير ،
اولش گفتم حواسمون باشه بخاطر اينه که طرفدارش نشيم و بى جا ازش دفاع نکنيم چون نميشناسيمش ، نه طرفدارش باش و نه دشمنش باش ، طرفدارش نباش که اگه يه روزى زمين خورد تو هم زمين بخوري همونطور که خودش درباره بريتنى اسپيرز گفت که يه عده طرفدارش شدن و وقتى به فساد کشيده شد طرفداراش هم فاسد شدن ، و همچنين دشمنش نباش که اگه روزى بهت ثابت شد آدم خوبيه بتونى دوست خوبى براش بشى ، پس نه بزرگش کن نه کوچيکش کن ، نه تو زندگى خصوصيش نجسس کن لاتجسسوا و نه کلا رهاش کن ، بهتره هر کى به فکر ايمان خودش باشه ، هيچکس و تو قبر کس ديگه اى نميذارن هر کى رو تو قبر خودش ميذارن ، ادواردو آنيلى هم الان تو قبر خودشه و الان حسابش با خداشه و کسى با اعمالش شريک نيست ، ضمنا ادواردو آنيليها در اروپا و آمريکا کم نيستن اما نميدونم چرا رسانه ملى فقط گير داده به ادواردو ؟ ادواردو رفت ، زنده ها رو دريابيد ، متاسفانه ماها بيشتر مرده ها رو درمى يابيم تا زنده ها ، سياست رسانه ملى به بزرگ کردن چند شهيد خاص اشتباه بزرگيه ، ستاره هاى بعضى از اين شهداى گمنام خيلى بيشتر از اين شهداى مشهور هستن ، متاسفم براى اين سياست هاى غلط که چند تا دونه شهيد رو بزرگ ميکنن و مشهور ميکنن و بقيه رو بى خيال ، دوستان ادواردو و شان استون بر اساس سياست رسانه ملى مشهور شدن البته ارزش اين افراد رو زير سوال نميبرم و فقط خدا ارزششو رو ميدونه اما چه بسا آدمهاى باارزشى هستن که رسانه ما به دنبالشون نميره ، مثل شهداى دفاع مقدس که چند شهيد معدود رو نشون ميدن و به بقيه اهميت نميدن
Replies
زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:16 - 1391/10/02
بهتره یه سر به فیس بوکش بزنی تا بینی که این تازه مسلمون خیلی بهتر از من و تو داره واسه دینش کار میکنه و اینجاس که بعضی ها منافق گونه رفتار میکنن
دوست گرامی اون دوستانی که به شان اظهار لطف کردن و تبریک گفتن لزوما ندید بدیدو خارجی ندیده نیستن فقط به این واسطه خیلی واسشون خوشحال کننده و شاید عجیب باشه یکی تو هالیوود اینقدر از معارف ما روشن باشه البته بواسطه علم اندوزی
اینکه اومده ایران یا نادر طالب زاده قبولش داره مهم نیس مهم اینه یاسمین جون که بچه مسلمون همه حرفها رو بشنود سبک سنگین کنه اگه دید با حرف خدا منافات نداره که هیچ در امتداد اونم هست سفت و سخت از عقیده اش دفاع کنه
من به شخصه برای این آدم از این جهت ارزش قایلم که دنباله معرفته وانسانه عمیقی امیدوارم من هم مثل شان دنبال معارف ناب بگردم و محکم و استوار به لطف پروردگار راه سعادتو دنبال کنم
یا حق
بیداربیدار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:28 - 1391/10/06
0
1
شاخص نظرتو بگو میخوام بدونم
تزویر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:15 - 1391/10/29
0
1
حالا این عکس زننده ای که میگین چی بوده نمیشه ببینیمش
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:42 - 1391/12/21
0
1
من ایمان کامل دارم که شیعه شده است چون حالت چشماش خیلی تغیر کرده اروم تر شده
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:33 - 1392/01/19
0
1
بابت مسلمون شدنشون باید تبریک گفت ولی از همه میخوام در عین اینکه به اسلام ایشون شک نداشته باشید مواظب هم باشید نه فقط به خاطر ایشون خیلی اوقات ما از کسایی ضربه خوردیم که فکر کردیم خودین
سحر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:29 - 1392/02/20
0
0
یاسلام
دوستان عزیز لطفا دقت نظرتون رو بالا ببرید این سایت
به شکلی نرم صحبتهای آقای رایفی پور وامثال ایشان را از تصویر شان علی استون به نمایش میذاره ,به نظرم در همایش هالیوودیزم خرفای بزرگتری زده شده تا این حرفای تکراری که همه میدونن!!
ای بابا یه متنی رو مینویسن وبه اسم مصاحبه منتشر
میکنن!
گلشن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:09 - 1392/03/17
0
0
ایشون داره با نادر طالب زاده در حال حاضررررررررررر فیلم میسازه
سحر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:34 - 1392/07/21
0
0
بابا این امریکایی مسلمونم به بزرگی وخوبی انجلینا اعتراف کرد دیگه چیکار به انجلینا دارین ولش نمکنین افراطیای ترسو چون جای شما رو توقلب مردم گرفته
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:04 - 1392/12/15
0
1
انسان‌ها چهره‌ای از خدا در روی زمین هستند
انصافا یکی از زیباترین پربار ترین حرفاییه که تا حالا شنیدم
هانيه موحدي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:19 - 1393/09/09
0
1
احسنت به شان استون يا علي استون ان شاء الله خدا از جميع بلايا حفظش كند و مورد لطف الهي در يافتن راه راست و انساني در همه امور زندگي خود گردد بدرستي همه انسانها يكسان هستند تنها باتقواترين و مهربانترين و پاكترين و فروتن ترين و خيرخواه ترين انسانها برتر و نيكو هستند پس يعني هر چه براي خود مي‌پسندد براي ديگران بپسندد كه هر انسان به هر شكل و نژادي در قيامت به چهره عمل و نيتش محشور ميگردد پس هرچه انساني نيكتر باشد زيباتر و نوراني محشور شده و برتر خواهد بود به قول حافظ طريقت ما در بي آزاريست يعني انساني كه ظالم نباشد آزارش نه به انس نه به جن نه به حيوان و نه به گياه برسد حق كسي را نخورد بهشتي و مورد تاييد و لطف خداست
Your Comment
Name:
Email:
* Comment: