News ID: 1232
Publish Date: 01 February 2012 - 11:44
Number of comments: 229
در کلیپ تبلیغاتی کوتاهی که از سوی شرکت سامسونگ و یک شرکت تبلیغاتی اسرائیلی ساخته شده و از شبکه تلویزیون کابلی "هات" رژیم صهیونیستی پخش شده است، شرکت سامسونگ با خوش‌خدمتی قابل توجهی به این رژیم، به کشور و مردم ایران و به خصوص زنان ایرانی توهین‌های خاصی کرده است.
به گزارش سایت اوباما، در این تیزر تبلیغاتی که درست چند روز بعد از ترور دانشمند هسته‌ای ایرانی پخش شده، شرکت سامسونگ که محصولات آن به طور وسیع در ایران به فروش می‌رسد، به نوعی موضوع ترور دانشمندان هسته‌ای ایران را به سخره گرفته و آن را به مثابه آب خوردن برای جاسوسان رژیم صهیونیستی دانسته است.

داستان این فیلم کوتاه که با همکاری مشترک یک شرکت بازرگانی اسرائیلی و شرکت سامسونگ کره جنوبی ساخته شده، به 4 بازیگر اسرائیلی مربوط می‌شود که شوهای خاصی برگزار می‌کنند و شنیده‌اند که حتی در ایران نیز طرفدار دارند. به همین منظور، برای دیدار با طرفداران خود در ایران، به اصفهان سفر می‌کنند.

این چهار صهیونیست برای اینکه شناخته نشوند لباس مبدل به تن می‌کنند. شرکت سازنده این کلیپ، با نوع پوششی که برای این 4 کاراکتر در نظر  گرفته، زن ایرانی را مورد تمسخر قرار داده است، به گونه‌ای که این 4 مرد با پوشیدن مانتو و در عین حال داشتن سبیل و با راه رفتن نامناسب خود، چهره ناشایست و عقب‌افتاده‌ای از زن ایرانی نشان می‌دهند.

در این فیلم، ایران به مثابه بیابانی به تصویر کشیده شده که مملو از گرد و غبار است و مردم آن به دور از هرگونه تمدن و به صورت عصر حجری زندگی می‌کنند و زنان در هر گوشه‌ای روی زمین بر روی خاک  نشسته‌اند.

این 4 نفر در جستجوی غذا به کافه‌ای می‌رسند که در این کافه یک مامور موساد را که نیروگاه هسته‌ای ایران در اصفهان را زیر نظر دارد، به طور اتفاقی می‌بینند. وجود تصاویر آیت‌الله سیستانی به عنوان چهره سیاسی ایران، بر روی دیوارهای این کافه نیز نشان می‌دهد که شرکت تبلیغاتی مزبور، حتی از اطلاعات سیاسی خاصی برای تولید این کلیپ برخوردار نیست.

این مامور موساد به بازیگران مورد علاقه‌اش توضیح می‌دهد تبلتی دارد که با آن تمام فعالیت‌های نیروگاه هسته‌ای را رصد می‌کند. یکی از بازیگران اسرائیلی، تبلت مامور موساد را برمی‌دارد و همینطور که درباره قابلیت‌های آن از مامور سوال می‌کند، دوست دیگرش از روی کنجکاوی، دکمه‌ای را روی تبلت لمس می‌کند که به محض لمس دکمه، نیروگاه هسته‌ای ایران که پشت سر آن‌هاست، منفجر می‌شود!

همه بهت‌زده می‌شوند اما بازیگری که باعث این انفجار شده، می‌گوید: چی شده؟ مگر چه اتفاقی افتاده؟! این هم فقط یک انفجار مرموز دیگر در ایران بوده! غصه نخورید!

ضمن پوزش از مخاطب فهیم ایرانی، این کلیپ را که نشان‌دهنده میزان کینه و در عین حال، واهمه رژیم اسرائیل از مردم ایران است، در ادامه می‌بینیم:
اما نکات قابل توجهی که در این کلیپ به چشم می‌خورد، ساخته شدن این کلیپ برای شرکتی چون سامسونگ است که در ایران آزادانه به فروش محصولات خود می‌پردازد و در ایام مختلف نیز تبلیغ‌های مناسبتی خود را از صدا و سیمای ایران پخش می‌کند.

سوال اینجاست که آیا ایران نیز می‌تواند چنین کلیپ‌های مشابه ضداسرائیلی از محصولات سامسونگ را در تلویزیون پخش و رژیم صهیونیستی را به ترور و خرابکاری در سرزمین‌های اشغالی تهدید کند؟ در صورتی که پاسخ منفی است، شرکت سامسونگ چه توجیهی برای این کلیپ حاوی اهانت به زنان و مردان ایرانی و صنایع ایران دارد و در قبال این اتفاق، آیا به طور صریح از مردم ایران عذرخواهی خواهد کرد؟ آیا پخش این کلیپ که تنها چند روز پس از ترور دانشمند ایرانی پخش شده و به صراحت به دخالت موساد در ترور و خرابکاری در ایران اذعان می‌کند، راه ایران را برای شکایت حقوقی از شرکت سامسونگ برای حمایت از موضوع تروریسم باز نمی‌کند؟ و اگر یک شرکت ایرانی در اقدامی مشابه، چنین محصولی را منتشر می‌کرد تا چه مبلغی موظف به پرداخت غرامت به دولت کشور هتک حرمت شده، می‌شد؟

گفتنی است که تلویزیون مرکزی چین این ویدئو را در پایان خبر ترور دانشمند هسته‌ای ایرانی نشان داده و عنوان کرده است: گرچه ممکن است برخی تصور کنند که این ویدئو خنده‌دار است اما حقیقت پشت پرده و زمانِ مرموز پخش این تبلیغ، حاوی پیام خطرناکی است که مخاطبین هرگز نباید آن را فراموش کنند.

پیام دومی که با مشاهده این کلیپ به ذهن خطور می‌کند، استفاده بهینه از هنر در خدمت ایدئولوژی و اهداف سیاسی است. رژیم صهیونیستی در حالی به بهترین وجه هنرمندان را به خدمت اهداف سیاسی‌ غیرقانونی از قبیل ترور و ارعاب بکار گرفته که بخشی از هنرمندان ایرانی معتقدند نباید هنر را برای ابراز عقیده هرچند عقیده‌های درست به کار گرفت و شاید برخی دیگر معتقد باشند که تنها مورد استفاده از هنر، برهنه شدن یا بوسیدن مردان در برابر دوربین‌های خارجی است!

پیام سومی که با مشاهده این تبلیغ می‌توان دریافت، فهم و شناخت واهمه‌ای است که ساکنان سرزمین‌های اشغالی از ایران و مردم این کشور در دل دارند. مشکل ترس و اضطراب موجود در ساکنان سرزمین‌های اشغالی، همواره بحرانی بوده که دولت این رژیم را وادار به صرف هزینه‌های زیادی کرده است.
در حالی که موشک‌های کاتیوشای مبارزان فلسطینی که تقریباً توان خاصی در تخریب اهداف ندارند، ساکنان صهیونیست را صدها متر از خانه‌های خود متواری و دولت این رژیم را مستاصل کرده است، در این کلیپ، چند بار به طور متوالی موشک‌های شهاب 3 ایران نمایش داده می‌شود که توسط حمل‌کننده در حال عبور هستند تا ترس مخاطب اسرائیلی را با طنز موجود در این کلیپ، در هم آمیزد. به علاوه، کلیپ مزبور، نکته دیگری را نیز به مخاطب خود نشان می‌دهد و آن ارزشی است که تاسیسات هسته‌ای ایران و در واقع فعالیت هسته‌ای ایران برای مخاطب اسرائیلی دارد. به گونه‌ای که آن را به مثابه یک سوژه ارزشمند هرچند منفی، در یک کلیپ دنبال می‌کند.
Comments
non-publishable: 2
Published: 229
mahdi
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:32 - 1390/11/12
12
170
با این که خیلی توهین آمیز بود
ولی ممنون از اطلاع رسانیتون
----------------
اسرائیلیهای ترسو
جرئتشو ندارین
Replies
فدایی مهدی عج
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:54 - 1390/11/12
ببینید چقدر ایران عزیز اسلامیمان توانسته بزرگ و قدرتمند شود که ابرقدرتهایی چون شیطان بزرگ و سگ پاسبانش اسرائیل دست به دامن ساختن کلیپ های مسخره و لوده علیه ایران شده اند. درود بی پایان بر امام خمینی که عزت را به فرزندان ایران زمین بازگرداند.

DOWN WITH ISRAEL & USA
حسين
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:39 - 1390/11/18
واقعا متاسفم واسه خودمون كه بااين كارسامسونگ بازهم محصولات اين شركت رواستفاده ميكنيم .حتي اعتراض هم نميكنيم سامسونگ بعدازتوهين اگرعذرخواهي كرده به فكر بازارش توايرانه.انگارنه انگاركه اتفاقي افتاده من كه سعي ميكنم ديگه ازمحصولات اين شركت اشتفاده نكنم.
dadi
| UNITED STATES |
22:13 - 1390/11/22
بهتره این قدر بزرگنمایی نکنین!
سال​هاست ایرانیها دارن پرچم آمریکا و اسرائیل رو آتیش می‌زنن و این فیلم فقط گوشه​ای از ابراز خشم اون​هاست و اصلش هنوز مونده... که مطمئناً همراه با خشم اعراب و ترک​ها و کردها و ... و حتی کل دنیا در زمان جنگ معلوم میشه.
چرا که در حقیقت همین الآن هیچ دوستی برای ایران عزیزمان باقی نمونده و همه کشورها در حمله به ایران عزیز یک دله هستند. البته جز سوریه که همین روزها هم تکلیفش مشخص میشه!!!
پس واقعیت اینه که ایران عزیز ما امروزه نه از نظر نظامی و نه از نظر مالی و نه سیاسی قدرت مقابله با آمریکا و اسرائیل رو نداره. این رو تمام فرماندهان نظامی و سیاستمداران فهیم ایران می‌دونن وگرنه همون موقع که راه به راه تو سخنرانی‌هاشون آمریکا رو بابت ناو هواپیمابرش تهدید می‌کردن می‌بایست عمل می​کردن و بعد از داخل شدن ناو هواپیمابرش به خلیج فارس اون رو مصاده یا بهش حمله می‌کردن که نکردن و این یعنی ترس از جنگی که شکست حتمی ایران عزیز نتیجه‌اشه!
سرباز وطن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:12 - 1390/12/07
تو کی هستی که بگی از ایران وطن واسه همینه که دارم یه غرور قشنگ
abbas
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:18 - 1391/04/25
تو کی هستی که میگی فر ماندهان و نظامیان میدونن که توانقدرت با امریکا رو ندارن بقول رهبر ما ایستاده ایم تا ثابت کنیم امریکا هیچ غلطی نمیتواند بند این حرفم نه برخورد غیرمنطقی و احساساتی بیلکه یه حرف منطقانه و موشکافانه از توان و عملکرد ایران هست . مشکور مع اللام .
ehsaN
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:50 - 1391/05/19
na ke bad bashim na, ina fekre baghias ona fekr mikonan adam khobe shekle parias
عبدالله
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:08 - 1391/05/22
برای دوست عزیزمون خیلی متاسفم که اونقدر بچه گانه فکر میکنه که میگه باید ناو امریکا رو مصادره میکردیم و از این حرفا . . .
ای کاش فقط یه ذره احساسات ضد ایرانی رو کنار می ذاشتی و منطقی فکر میکردی و حرف میزدی
moman
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
17:24 - 1391/06/04
اينا تا وقتي يكي از همين موشكا تو سرشون نخورده نميدونن چه دردي داره
مرید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:10 - 1391/10/12
تمام این اعمال پلید بخاطر اینه که میدونن ضعیف تر و حقیر تر از آنی هستن که از پس ایران بربیان . تا آقا رو داریم غم نداریم
هموطن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:22 - 1390/11/12
10
159
ما ترکها یک اصظلاح ترکی داریم که میگه سگ ترسو از دور واق واق می کنه
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
15:16 - 1390/11/12
یه وقت هم اگه زیاد سر به سرش بذاری ممکنه ....
امیر
| COLOMBIA |
15:42 - 1390/11/12
البته نگوییم ما ترکها، بگوییم ما آذری ها.
ترک به عثمانیان گفته میشود.
یکی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
22:18 - 1390/11/12
واق واق یا پـــــــــــــــــــــــــارس؟
nbayat
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
15:34 - 1390/11/13
سیاتل تایمز: بیخود نیست که به ما شیطان بزرگ میگویند
اقدامات اوباما درباره ایران نشان می دهد که بی جهت نیست مردم ایران آمریکا را شیطان بزرگ می نامند.
این مطلب را یک نشریه آمریکایی در تحلیل چرایی تنفر ایرانیان از کاخ سفید عنوان کرد. سیاتل تایمز، با طرح این پرسش که «مسئله میان ایران و آمریکا در حالی که همسایه یکدیگر نیستند، چیست؟» به ماجرای خصومت های آمریکا از جمله در زمینه تحریم های اقتصادی و ترور دانشمندان هسته ای ایران اشاره کرد و نوشت: ما آمریکایی ها دوست نداریم ایران بمب هسته ای داشته باشد. ما دوست نداریم کره شمالی و یا پاکستان و آمریکا و اسرائیل و فرانسه هم داشته باشند که دارند. جهان قرن گذشته را با ترس از سلاح هسته ای سپری کرده اما تنها کشوری که به خود اجازه داد از این سلاح استفاده کند آمریکا بود. ما تنها کشوری هستیم که بمب های خود را به مردم هیروشیما و ناکازاکی هدیه کردیم.
این نشریه می افزاید: ممکن است پرسیده شود چرا ایرانی ها از آمریکا متنفرند؟ جمهوری اسلامی طی یک انقلاب علیه شاه مستبد در سال 1979 متولد شد. ایرانیان در واکنش به طرح کودتای آمریکایی ها علیه انقلابشان، به سفارت آمریکا حمله کردند و 53 آمریکایی را به مدت یک سال به گروگان گرفتند چرا که معتقد بودند که آنچه که در سالیان دراز بر آن ها رفته، عامل مستقیم و غیرمستقیمش آمریکا بوده است. بی جهت نیست ایرانیان آمریکا را شیطان بزرگ نامیدند.
علی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:22 - 1390/12/01
چرت و پرت نوشتن توی آب آمریکا تزریق میشه؟
اسم ایرانو به زبون نیار.
گور بابای هرچی وطن فروش داخل نشین و خارج نشینه.
ترک باشه عرب باشه یا کرد.
گور باباش
ایران مال من و اونیه که داریم توش زندگی میکنیم و با سختیش بدنمونو ریش ریش میشه.
از خیر تو مارو بس
شر و ور نگو
حسن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:59 - 1391/04/21
امیر آقا هنوز یاد نگرفته ای رو دیگران اسم نگذاری آذری را بعضی مثل شما از خودشون درآورده اند.
ایران هم وطن فارسهای ساکن ایران است هم وطن ترکها و کردها و هم وطن عرب های ساکن ایران
سولماز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:58 - 1391/08/07
البته که ترک درست هست نه آذری، چون آذری برگرفته از نام یک مکان هست نه اسم یک قوم و نژاد خاص،و آذری ها و عثمانی ها هردو ترک هستند و من افتخار می کنم که یک ترک ایرانی هستم.
یاسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:24 - 1390/11/12
14
79
خدا قوت
بابا اینها از ما می ترسن - این هم نشونه اش
از ترس به قول ظریفی تو تاریکی سوت می زنه
الان وضع امریکا و اسرائیل همینه
دارن سوت می زنن
اخر خطه
no name
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:34 - 1390/11/12
247
34
درود بر امریکای قوی و بزرگ که شعار کشورشان آزادی است و به آن عمل میکنند و برعکس ایران که فقط حرف از آزادی میزنند و به آن عمل نمیکنند
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
18:32 - 1390/11/12
چیه؟ هوس کردی بیان رو جنازت ...؟
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:23 - 1390/11/12
شاید هم هوس کرده به ناموسش تجاوز کنند
مرتضی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:55 - 1390/11/12
کلک دنبال نمره منفی بودیا...
محمد
| UNITED STATES |
23:29 - 1390/11/12
بله دیگه همیشه مرغ همسایه غازه
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:33 - 1390/11/13
... مفت میزنی ، آمریکا فقط ادعای قهرمانان پوشالی را دارد
آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند
کاربر محترم؛ نظر شما به خاطر استفاده از الفاظ نامناسب پس از ویرایش منتشر شد
با سپاس
سید حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
21:22 - 1390/11/14
بدبخت بیچاره اولین کاری که امریکایی ها می کنن تورو زنده به گور میکنن.ناموس تورو برمیدارن برای خودشون.
abolfazl
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:18 - 1390/11/16
آره آزادي آمريكا خوبه كه همه يه اسلحه همرشون دارن تا بگي بالا چشت ابرو ميزنن ميكشنت بدبخت...حالا ميدوني چرا به اونا ميخواي بگي بالا چشت ابرو؟؟ چون اون لحظه ناموست رو هواست...
parvaz
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:49 - 1390/11/16
عزيز دل تا حالا امريكا براي زندگي رفتي؟؟؟؟
دلم مي سوزه براتون كه بجاي مغز از تلويزيونهاي اروپايي و امريكايي استفاده مي كنيد
vatandoost
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:55 - 1390/11/21
آره آفرین! به غرورت آفرین به عشقی که به وطنت داری! آفرین! .وتمام
simia
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:14 - 1391/02/05
اگه آزادی میخوای بسم الله.... ولی اول همین آزادی رو نسبت به خانوادت و ناموست اعمال کن....ببین چند نفر تو خیابون بهت میگن با غیرت .....کارت بیسته بیسته!!..
fady
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:32 - 1391/02/17
ازادی زیادیشم خوب نیست چون الان تو امریکا همه نوع ازادی هست مثلا سر کلاسی یهو رفیقت هوس می کنه تو رو بکشه تفنگشو در می اره تو رو سقط می کنه یا سر کاری می ای خونه می بینی زنت .............
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:09 - 1391/03/14
ساکت بابا
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:37 - 1391/05/07
خداوندا دشمنان مارا هدایت کن اگر قابل هدایت نیستند نابودشان کن.
ehsaN
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:54 - 1391/05/19
kheili narahati boro hamon ja
عبدالله
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:15 - 1391/05/22
دوست یا دشمن عزیز اگه دشمنان امریکا 8 سال جونشونو سپر بلای امریکا و سگ های نگهبانش نمیکردن الان 17 18 تا خواهر و برادر داشتی که عربی حرف میزدن!
فرهاد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:34 - 1391/06/22
من و سننه آمریکا خون می خورد به طرفدارانش جان و خون آدم می دهد سردسته اشرار است - کجارفت آن شرور قاره اروپا هیتلر - کجارفت پلپوت- چراغ شرارت آمریکا نیز در سوز ناله خون های بی گناهی که در دنیا ریخته است خاموش خواهد خواهد شد - دنیا با بی دینی می سازد اما با بیدادگری وظلم هرگز نمی سازد - اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشد- آمریکا مظهر شر و فساد و فسادانگیزی در جهان است ننگ آن ها بارنگ پاک نخواهد شد- کار آمریکا به جایی رسیده که با سیاست برهنه با طن خودرا نشان می دهد - دیگر عقلا فهمیده اند که تزویر گری آمریکا چه به روز ملتها آورده - دنیا وارد مرحله جدیدی می گردد- نصر من الله و فتح قریب - مرگ بر آمریکای مردم فریب
فریب این دیو آدم خوار را نخورید که در دنیا و عقبی پشیمان دارد- بسیارند کسانی که در خدمت آمریکا بوده اند اکنون حسرت کرده های خودرا می خورند و عمر آن ها مهلت جبران نیز نمی دهد
تک تک ساعت چه گوید ت گوشدار
گویدت بیدار باش ای هوشیار
asuslover
|
GERMANY
|
15:25 - 1390/11/12
13
122
Down with Israel
Replies
محمود
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
00:56 - 1390/11/14
مرگ بر اسرائیل دوست
salar
|
CANADA
|
15:39 - 1390/11/12
7
63
چرا ما نباید در برنامه هامون از نقد و حتی تمسخر سیاست ها و اعمال نحس اونها جایی داشته باشیم ؟؟!!!!
باید همت کنیم و چاره سازیم

این نشد
ما در فیلم های ایرانی می بینم همش عقب نشینی و کرنش دربرابر سیاست های کثیف کاپیتالیزم و صهیونیزم هست
در حالی که شما قرآن رو دارید و باید بهش افتخار کنید
جهان بعد از این همه فراز و نشیب تازه رسید به اول خط

و ما اندر خم یک کوچه ایم

چرا ؟؟؟؟؟

همه ملت ها دارن بیدار می شن و الگو می گیرن از ما و ما مبهوت قدرت ها ؟؟؟

ترس از چی داریم؟

کاش بچه های ما پاشون رو بیرون مرزها می گذاشتن و خود باخته نمی شدن و می دیدن چطور دست بالا با اونهاست

با سیاست های اومانیستی نمیشه دنیا رو کهخ پر از ضعف و شکست و ازمون و خطاست ؛ کنترل کرد

به امید پیروزی نزدیک بر همه تاریکی ها
یاران حلقه شیطان به حرکت در اومدن

ما هم باید در صف خودمون دوستان رو در سراسر جهان پیدا و بهم وصل کنیم

سو تنکس
tmp
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:50 - 1390/11/12
15
81
حالا هی برین سامسونگ بخرین
هی برین محصولات خارجی بخرین
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
01:52 - 1390/11/14
fagat appellll chia sumsong
معصومه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:34 - 1391/03/07
سلام
من موبایلم(سامسونگ)رو به توصیه همین عزیزان ایرانی خریدم نه تبلیغات خارجی یا تعریفای خارج دوستان .باید یه کم صبر کرد تا کیفیت محصولات داخلی مون بالا بره. واقع نگر باش
امینه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
23:06 - 1391/03/21
شما دیگه چه جور آدم هایی هستید؟
آقای مجهول الهویه مگه امام خامنه ای نفرمودند که باید از محصول ایرانی حمایت کنیم...
محمد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
09:20 - 1391/06/18
توكه مي گي فقط اپل بخريم مگه نمي دوني اپل خيلي بدتراز سامسونگ بااسرائيل دوست است
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:58 - 1390/11/12
13
79
ممنون از اطلاع رسانی خوبتان.
سامسونگ را تحریم می‌کنیم.
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
06:40 - 1390/11/13
جاش سونی میخری؟ یا ال جی؟ یا پارس خزر؟
محمد
|
UNITED STATES
|
17:34 - 1390/11/12
7
40
اگر دقیق تر نگاه کنیم می بینیم این ها همه نشانه هایی از نفوذ صهیونیسم و نظام سرمایه داری آن در مشرق زمین به بهانه ی آن ده برادر گم شده است .(منظور از ده تا برادر همون 10 برادر از 12 تا برادری هست که فرزندان حضرت یعقووب (ع) (اسرائیل) بودند و هر کدومشون بعد از آن یک قبیله از بنی اسرائیل شدند و دو تا شون رفتن به سرزمین های جنوبی و بقیشون رفتند به شمال و بعدش پراکنده شدند و از آن به بعد آن دو قبیله به هر جا که سفر یا مهاجرت می کردند می گفتند: ما به دنبال برادرانمان اینجا آمدیم ) .
در این کلیپ به وضوح تحرکات صهیونیسم جهانی در تسلط بر نظام اقتصادی مشرق زمین به خصوص چین و ژاپن و کره که پس از به هم ریختگی اوضاع اقنصاد در اروپا و آمریکا سرمایه داران کلان صهیونیسم به آنها چشم دوخته اند قابل رویت است .
بارک اوبیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:59 - 1390/11/13
7
45
تحریم محصولات سامسونگ قدیمیه
باید از مسئولان سامسونگ بخوایم برای اینکه تو ایران اجازه فعالیت داشته باشن وفروششون بالا بره یه تبلیغ با استفاده از این تبلت بر ضد هلوکاست بسازن
تا لج این اسرائیلیا در بیاد
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:42 - 1390/11/13
وای وای نگو لجشون درمیاد این اسرائیلیا. الهی لجشون دربیاد از بس لجشون دربیاد دق کنن لجشون دربیاد
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:02 - 1390/11/13
3
43
شک ندارم اگه همین شرکت سامسونگ یه کلیپ ضد اسرائیلی می ساخت و توی ایران پخش میکرد و اسرائیلیها اونو می دیدن همه با هم سامسونگ رو تحریم میکردن
irani
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:29 - 1390/11/13
14
13
bebin iran chikar karde ke badbakhta be khodeshoon khsidan. ... be ghabre barak,shimoon peres,obama,.........
کاربر محترم؛ نظر شما به خاطر استفاده از الفاظ نامناسب پس از ویرایش منتشر شد
با سپاس
Replies
benyamin maniat
| UNITED STATES |
22:52 - 1391/01/20
من دوستدار نظام جمهوري اسلامي و وطنم هستم اما در هر صورت ادب خودمونو بايد تو سخت ترين لحظات هم حفظ كنيم و نشون بديم
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:38 - 1390/11/13
5
45
لعنت بر سامسونگ نمک نشناس حرام لقمه که اینطوری ایرانیا رو مسخره میکنه ،لعنت! اگه یه کم همت میکردیم و تحریمش میکردیم میفهمید با کیا طرفه
ali Mosadegh
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:47 - 1390/11/13
5
8
بعد از اینکه در تحریم های اخیر، کره ای ها و سامسونگ تمام تلاش خود را کرد تا بتوانند از روابط تجاری پرسود خود را با ایران حفظ کنند(کره ای ها دل خوشی از صهیونیست ها ندارند) شرکت اسرائیلی با سو استفاده از بازی های کامپیوتری و محصول سامسونگ سعی کرده اند وجهه این شرکت را در ایران خراب کنند، متاسفانه مدیران کم تجربه نماینده سامسونگ نیز نفهمیده اند چه رکبی خورده اند، فروش سامسونگ در ایران بیش از چند برابر آن نمایندگی است و این خامی و بازی خوردن جای تاسف دارد
فرزند ایران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:21 - 1390/11/13
6
36
چرا همچین چیزایی برای افغانستان نمیسازند چون از ما میترسند نه افغانستان پس به خودتون ببالید
مرگ بر صهیونیزم
صادق
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:34 - 1390/11/13
4
22
آمریکا مار دوسر هست از هرطرف بگیرش نیشت میزند. او موجودیست که دراین کره خاکی اینطوری رشد کرده؟کاری هم باهش نداشته باشی بازم مورد تجاوز او هستی چون طبیعتش همین است مثل شیطان به هرشکلی ظاهرمیشود درقالب دوست ووو بمحض اینکه منافعش تحدید شود زهرکشنده خود را رها میکند؟اما آمریکا بداند ملت ایران مدتها قبل پاد زهراو را کشف کردن وبرای حفظ دیگرکشورها در حال صدور آن هستن موضوع هسته ای هم بقول البرادعی الکی وسیاسی هست
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
13:32 - 1390/11/14
تهدید نه تحدید
be man che
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:59 - 1390/11/13
9
2
به اون چه؟
حسين
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:14 - 1390/11/13
4
17
البته اين كه اينا جرات ميكنن اين چيزا رو بسازن و راحت پخش كنن و بعد با يه عذر خواهي ساده تمومش كنن به خاطر خود ما مردمه اگه همه مردم با هم محصولات سامسونگ رو براي يه مكدتي تحريم كنن و نخرن ديگه غلط بكنن يه همچين چيزي حتي از سوي شعبه اسراييليشون بسزن.در ضمن به نظر من امريكا سگ پاسبان اسراييله نه اسراييل سگ پاسبان امريكا.
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
19:26 - 1391/06/23
هم آمریکا و هم صهیونیست ها سگن
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:07 - 1390/11/13
6
25
لعنت به سامسونگ
Replies
revenger
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
15:31 - 1390/11/22
حالا داری درست میشی
افرین گل پسر
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:35 - 1390/11/13
9
18
كره اي چشم كورهم سگ آمريكا و رژيم اشغالگر شدن اگه مردن كه نيستن بيان رو در رو ببينن چيكارشون ميكنيم.
yasin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:40 - 1390/11/13
3
18
بله
می بینیم که روابط عمومی سامسونگ با یه معذرتخواهی ساده داره اب می ریزه رو اتیش
و قضیه رو فیصله می ده
در همین جریان بلوکه کردن پرس تی وی بخاطر 10 ثانیه اشتباه غیر عمدی در استفاده از نام یک خبرنگار ، این شبکه به 100.000پوند محکوم شد
اون وقت اینها به یه ملت توهین می کنن و جوابشون رو حقوقی و قانونی نمی تونیم بدبم


چرا ؟؟؟؟

باید نمایندگان مجلس حق بحقه ما رو از این ظالمها ولو با اخذ جریمه درست و حسابی ازشون بگیرن

البته اگر از این اقایون بخاری بلند بشه
ما دانشجوها پاکاریم اگه کمپینی تشکیل شد ما رو بی خبر نگذارید
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:29 - 1391/04/13
ردادئ
Anonymous
|
SWITZERLAND
|
23:54 - 1390/11/13
4
27
آقايون لطفا از لفظ اسراييل استفاده نكنيد چون اونا خودشونرو كشوري با نام اسراييل ميدونن در حالي كه هممون ميدونيم اونا رژيمي غاصب و وحشي بيش نيستند
امیرحسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:56 - 1390/11/14
5
25
از الان دیگه من سامسونگ نمیخرم
و اگه جنسی ایرانی بود گرچه خیلی کیفیت نداشته باشه بازم میخرمش
عیبی نداره بهتر از اینه که وابسته به خارج از کشور باشیم
ایرانی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:59 - 1390/11/14
4
26
لعنت به اسرائیل و سامسونگ
armin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:27 - 1390/11/14
4
20
من خودم تو کار ساخت فیلم و این جور تبلیغات ها هستم ففط کسی نیست که از ما حمایت کنه تا جوابشون رو بدیم
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
03:52 - 1391/03/11
سلام ایده ای هم برای این کار دارین؟
سيد رسول
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:40 - 1390/11/14
3
24
ده طرح گرافيكي پاسخ من به اين حركت
http://www.681.ir/?p=1532
Replies
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:17 - 1390/11/14
آفرین سید جان. عالی بود
بهار
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:26 - 1390/11/26
ایولا دمت گرم
بهزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:28 - 1390/11/14
4
38
اخه فرهنگ چند صد ساله ی ما اینجوریه؟
وقتی کوروش داشت کتیبه ی حقوق بشر رو مینوشت اینا داشتن مثل میمون تو سر هم میزدن
alireza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:08 - 1390/11/14
4
13
iran az in namardiA balad nist
فدایی رهبر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:12 - 1390/11/14
4
25
دقیقا می خواستم یه موبایل سامسونگ بخرم! همین امروز!! اما الآن نظرم عوض شد!!!
ايمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:35 - 1390/11/14
2
19
جوانان ميهن پرست باايمان آفرين به شعور سياسي شما
اقدام عملي نخريدن ومهندسي معكوس ساخت وسايل سامسونگ مي باشد.
محمدرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:22 - 1390/11/15
4
9
قبل از هر اعلام نظر قطعي بهتره متن كامل عبارات و ديالوگ هاي اين كليپ ترجمه بشه تا بشه تشخيص داد كه اين تبليغ تبلت سامسونگه يا تبليغ شبكه ماهواره اي.
از اون مهمتر تعيين اين موضوع هست كه با تحريم محصولات سامسونگ در ايران چه كسي ضرر مي كنه؟
شركت سامسونگ، مصرف كننده ايراني يا اسرائيل و ...
به هرحال سامسونگ جزو شركت هاييه كه تسليم فشار هاي وارده براي تحريم ايران نشده مگه اينكه اينجوري با اين توطئه،‌ خودمون خودمونو تحريم كنيم.
Replies
Mehdi
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
20:59 - 1391/12/30
ساسونگ اگه براش سود نداشت تالا 10000 بار ایرانو تحریم کرده بود، اون به فکر جیب خودشه ما باید فرهنگ همایت از کالای خودمونو داشته باشیم.
رضا طاهری فر از ملایر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:25 - 1390/11/15
4
18
سلام
من و 3تا از دوستام میخواستیم پسفردا
ال ای دی سامسونگ بخریم!
خوب شد به موقع خبر شدیم.

ما مردم ایران،به لطف خدا و به کمک آقای دکتر احمدی نژاد اسرائیل رو از روی زمین محو میکنیم.
میلاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:42 - 1390/11/15
1
11
هر که باد بکارد طوفان درو می کند
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:56 - 1390/11/15
2
5
والا اگه دست من باشه اصلا وسایل سامسونگ نمی خرم و اون رو تحریم می کنم ولی حیف که ملتمون چنین همتی قوی ی ندارند که در مقابل توهین به کشور و ملتمون این چنین کاری انجام دهند
ssn
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:32 - 1390/11/16
1
13
کاری که میتونم بکنم اینه که دیگه محصولات سامسونگ را نخرم وبقیه را هم مطلع کنم البته این کوچولوها باید خودشونو مسخره کنن که با این همه دک و پوز پیشرفت تجهیزات امنیتی دانشمندای گلمون هواپیمای جاسوسی شان را گرفتند
حاج حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:04 - 1390/11/16
2
11
چه کلیپ مزخرفی انگار یه بچه کوچولو اونو ساخته.
اسرائیلی های مغز فندقی
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:45 - 1390/11/16
2
5
شرکت سامسونگ پاسخ داده

http://www.samsung.com/iran/Electronics.html
Replies
بهار
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:24 - 1390/11/26
ایولللللللللللللللللللللللللللللللللللل کلی حال کردم!
دمت گرم داداش.
اکتیو
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:42 - 1390/12/03
با سلام و تشکر
واقعا اینا احمق هستند.
مثل اینه که من بزنم سر شما رو بشکنم بعدبگم ببخشید!!
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:55 - 1390/11/16
3
7
آقايون سامسونگ ايران ، اگر غيرت داريد بايد درب اون شركتتونو گل بگيريد و بجاش باقالي بفروشيد
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:37 - 1390/11/16
0
3
این دیگر از سر بیچارگی است! اما پاسخ آن به جای خود! شوخی و بی ادبی با ایران؟
سراب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:42 - 1390/11/17
3
0
http://www.gerdab.ir/fa/news/9450/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%AA%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%B5%D9%87%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%DB%8C-%D8%B6%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D9%85%D8%AD%DA%A9%D9%88%D9%85-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

بخون بعد بگو
aaaaaaaaaaa
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
03:21 - 1390/11/18
1
5
بهتره كمي دوش اب سرد بگيريم تا خونسردي خودمونو حفظ كرده باشيم انسان عاقل و مسلمان اون كه بتونه خشم خودشو فروكش كنه و عجولانه تصميم نگيره. ساختن سخت است ولي ويراني اسان است.هزارو يك دست امكان داره پشت پرده مخفي باشه اگه واقعا معلوم شد كه اونا عمدا اينكارو كردن من هم مخالفه همكاري هستم وگرنه جنجال هاي رسانه اي ديگه از هر سمتو صو باشه كفر مردمو در اورده.يا حق
فاطمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:50 - 1390/11/19
1
0
bayad faratar az naghd yek kilip ya yek sherkate tejaraty berim, onha tarhayi daran onha enghadr sheytanan ke momkene havase mano toro ba ye kilip part konan ta jenayate digeyi ke darano nemikhan rosh hasas beshimo donbal konan ,ma shieye irani hastim bayad be madad niriye allah va emame zamaneman tiz bin va faal va natarso shahadat talab bashim, ان شا الله
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:42 - 1390/11/19
0
5
از سراب ممنونم

سامسونگ رسما تیزر صهیونیستی ضدایرانی را محکوم کرد
ماندانا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:31 - 1390/11/19
3
5
حالم بدشد........این دیگه چی بود................خانمهای مسلمون ما کجاشون این شکلیه......................واقعا وقیحا...................................این یهودی ها خودشونو برن مسخره کنن
meysam
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:21 - 1390/11/20
2
4
م
واعلام میکنم که حقیقت هیچ گاه بر کسی پوشیده نمیماند
من چیزی که از این کلیپ برداشت ن همین جا این اقدام رو محکوم میکنمکردم ترس ووحشت رژپیم غاصب صهیونیستی از ایران بود
زنده باد اسلام
زنده باد قرآن
زنده باد ایران
جانم فدای ایران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:45 - 1390/11/22
3
6
محمود جون حالشونو بگیر
به امید اونروزی که انتقام کشته شدن 70 هزار ایرانی به دست مردخای خان بگیریم .همون طوری که انتقام جنگ قادسیرو گرفتیم . آقای احمدی نزاد جون مادرت حالشونوبگیر
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:36 - 1390/11/23
1
1
این کلیپ ساخته شبکه کابلیه هات است و ربطی به شرکت سامسونگ نداره.من خوم یه ایمیل پر فهش به ساسونگ دادم و در جواب با سلامبدينوسيله شركت سامسونگ عدم اطلاع و همكاري خود را در زمينه ساخت و بهينه ويديو كليپ ساخته شده توسط شبكه كابلي HOT را به اطلاع عموم مي‌رساند.
قابل توجه است كه كليپ پخش شده از شبكه كابلي HOT نه به منظور تبليغ محصول گالاكسي تب سامسونگ، بلكه تنها به عنوان جايزه قرعه كشي اين شبكه استفاده شه است و شركت سامسونگ هيچ گونه ارتباطي با كليپ تبليغاتي ذكر شده نداشته است.
دفتر سامسونگ الكترونيك تهران به محض اطلاع از تهيه و پخش اين ويديو كليپ اعتراض شديد خود را به دفتر مركزي سامسونگ اعلام كرده و در اولين اقدام، شركت سامسونگ الكترونيكس كره، از هر گونه تامين اين محصول براي شبكه ذكر شده جلوگيري مي‌كند.
لازم به ذكر است كه شركت سامسونگ الكترونيكي مجددا تاسف خود را از بابت هرگونه سوء تفاهم به وجود آمده در مورد ارتباط شركت سامسونگ با اين ويديو كليپ اظهار مي‌كند و سامسونگ،‌به عنوان يك عضو جامعه جهاني متعهد به احترام به مردم و فرهنگ غني ايراني در سراسر جهان مي‌باشد
Replies
هیچی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
15:45 - 1390/12/21
خب دوست عزیز ارگ شما با سامسونگ ارتباط داری
لطف کن بگو این حرف های که زدن رو تو سایتشون یه گوشه ای بنویسن تا همه ببینن و مشکل حل شه.
علت این پاسخ: اعتمادی به حرف های شما نی!
muhammad ali eslamparast
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:40 - 1390/11/23
0
2
baraye bazzi vatan foroosh haye ... bi qayrat va khaleh zanak moteasefam k fek mikonan us ya israeil mitonan alan b ma hamleh konan choon moshkele eqtesadi darim , akhe ...ma zamane jang pool ,aslahe, va .......... dashtim ...? dar zemn hanooz ba qayrata namordan
کاربر محترم؛ نظر شما به خاطر استفاده از الفاظ نامناسب پس از ویرایش منتشر شد
با سپاس
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:15 - 1390/11/23
0
2
سلام
مهم ايراني بودن و ايراني موندن هست
ما اگر مخالف جنگ هستيم به خاطر جلوگيري از خون ريزي هست و رژيم قاصب به خاطر اينكه نكنه مدونا نياد براي اجرا كنسرت
حداقل اينكه ترس از وجودشون ميباره ولي ما نه
نه به خاطر كسي و شخصي و نظامي كه به خاطر ايران اولين نفري كه در صف جنگ خواهد بود در صورتي كه دشمنان جنگ را بخواهند بنده حقير هستم
راحت بگم كل زمين اشغال شده توسط رژيم صهيونستي به اندازه نصف تهران هم نيست و زمان نابودي او حداكثر به اندازه 30 دقيقه و به توان 30 موشك بلند برد ايران است
به اميد دوستي بين تمامي مخلوقات خدا نه جنگ و آرزوي نابودي
majid
|
UNITED KINGDOM
|
17:38 - 1390/11/27
8
2
سامسونگ تكزيبيه اش رو نوشته دس از سزش بردارين
Parham
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:50 - 1390/11/28
0
4
سلام اگه دقت کنید بعد انفجار نیروگاه چند تا موشک به سمت بالا شلیک میشه! به نظرتون این چه مفهومی داره، جز واکنش ایران در صورت انفجار نیروگاه بوشهر؟
ایران اسلامی
|
-
|
13:45 - 1390/11/30
0
3
واقعا نشون دادن ضعیف تر و نادون تر از ائنی هستن که بشه فکرش کرد ...
حسام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:23 - 1390/12/01
2
1
البته من يه صحبتي داشتم اونم اين كه در واقع آمريكا سگ پاسبان اسرائيله.اين حرام زاده هاي صهيونيست دنيارو تو قبضه خودشون گرفتن.به وبلاگ من كمترين هم سري بزنيد.hesam-rezaei.blogfa.com
yalda
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:36 - 1390/12/04
2
2
چرا ما ایرانی ها زود داغ می شیم و زود هم سرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پس چی شد نتیجه قضیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی نام
|
THAILAND
|
16:57 - 1390/12/04
2
6
اسرائیل خوک کثیفی بیش نیست!
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:19 - 1390/12/12
2
1
سلام
من تاکنون برای خودم و خانواده ام از محصولات سامسونگ استفاده می کردم شاید کلکسیونی از محصولاتش را دارم و اخیرا برای خرید ماشین لباسشویی و ... می خواستیم اقدام کنیم با اطلاع از این جریان تنها محصولی که برایم دیگر ارزش ندارد سامسونگ است برای خرید های قبلی خود پشیمانم انشاالله با جایگزینی کالاهای وطنی و درصورت نداشتن از محصول چینی استفاده می کنم دیروز با خرید یک سرویس کاملا چینی جایگزینی را آغاز کردم.
در ضمن از توجیهه نماینده سامسونگ در ایران متاسفم که می خواهد با دلایل واهی سامسونگ را تبرئه کند.
hamid
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:23 - 1390/12/15
2
4
خوب این کلیپ اوج حماقت و نفهمی اسرائیلیها رو میرسونه که از ترسون این کلیپهای بی سرو تهی رو میسازند
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:45 - 1390/12/19
6
1
می خواستم گوشی سامسونگ بخرم ولی نوکیا می خرم!

Death to the Zionism.
ZD Group | Zionist Devastating Group
Replies
بان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
16:10 - 1391/02/13
اقا نوكيا هم اسراييلي است
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
02:49 - 1391/05/07
نوکیا بیشتر سهامش رو به اسرائیل فروخته
mm
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:54 - 1390/12/19
2
1
http://www.samsung.com/iran/Electronics.html
گفته غلط کردم
هیچ
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:48 - 1390/12/23
0
3
من دیدم که عزر خواهی کرده و حتی اولش هم همین رو میخواستم. ولی همهچی به یه عزر خواهی ساده ختم نمیشه!!!
کاری که بار ها تکرار شده و میشه و هر بار هم عزر خواهی میکنن!! این خیلی بده..خیلی بد.. به شعور همه ما توهین میکنن...
بدون شک باید این اعتراض شروعی داشته باشه.. من میگم از همین الان همه سامسونگ رو تحریم کنیم..
سامسونگ باید تحریم شود
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:53 - 1390/12/27
2
6
واقعا متاسفم كه يك شركت آسيايي مثل يك سگ به اسرائيل خدمت كنه
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:45 - 1391/01/11
2
2
این نشان از ضعف اسراییلیها از تکنولوژی است بیچاره ها با اینکه قدرت اقتصادی دنیا را دارند عاجز از ساختن یک تبلت با نام خودشان هستند و عاجزتر اینکه از تبلتهای معروف دیگری که در غرب ساخته میشود استفاده نکردند و ضعف در ساختن صحنه ها و اینکه جایی که تاسیسات هسته ای است چگونه در اطراف این منطقه افراد راحت رفت و آمد میکنند و حتی کافه وجود دارد که دقیقا روبروی تاسیسات است
iranian
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:32 - 1391/01/14
1
3
حالا هی ملت میرن گوشی عوض میکنن گالاکسی تب میخرن. ال سی دی سامسونگ دارن میرن ال ای دی میخرن و هزار چیز دیگه بابا کی میخوایم بیدار شیم یه کم به دور وورمون نگاه بندازیم. وقتی پول مملکت رو سرازیر کردیم تو جیب اونا. صنعت داخلی رو هم با خرید کالاهاشون نابود کردیم حقمونه.
حتی دیگه شامپو و صابونمونم خارجیه. بابا بیدار شین. شعار امسال رهبر بی حکمت نیست.واقعا عمل بهش تنها راه نجاتمون هم در اقتصاد هم در سیاسته
یک ایرونی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:59 - 1391/01/16
2
3
به نظر من این از روی بدبختی وبیچارگی اوناست که مجبور میشن با این جور چیزا خودشان رو نشون بدن.
خوب جدی شون نگیرین نمی فهمن دیگه.
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:41 - 1391/01/19
6
3
chera shoma ha injooori hastin? chizi ke manisho nemidoonin chera alaki be zaboon miarin vaghean baratoon mota asefam oon tablighe ye sherkate ke be onvane jayeze ye galaxy tab gozashte va mikhad technology galaxy ro neshoon bede ke mardom az sherkat oon baba kharidari konan rabti be zedde iran nadare vaghean ke kheili pastid bedoone fekr kardan
Replies
benyamin maniat
| UNITED STATES |
23:09 - 1391/01/20
اشتباهي مثبت دادم حقت هست منفي بگيري . بزرگتر از تو اينو ترجمه كردن . چي ميگي واسه خودت ؟ وقتي ايران را در حالي نشون ميده كه زن ها رو زمين به صورت خودشون ميزنن (ثانيه 39) بي احترامي نيست؟
benyamin maniat
| UNITED STATES |
23:11 - 1391/01/20
ببخشيد دوستان تو ثانيه 32 بود
نوید حبیبی
|
UNITED STATES
|
23:58 - 1391/01/20
2
5
من این فیلم رو قبلا دیده بودم.واقعا نمی دونم راجع به اون چی بگم ولی تنها این رو می دونم که ما باید خرید گوشی های سامسونگ رو تحریم کنیم.خوب مگه چی می شه .یه مدل گوشی کم تر .
مهگانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:44 - 1391/01/24
1
5
بجای اینکه وقت گرانبهایتان را با این جملات بگیرید محصولات سامسونگ که اتفاقاً پائین ترین کیفیت رو داره اصلاً نخرید .
اردشیر از شهرستان کهنوج
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:19 - 1391/01/26
0
2
مرگ بر اسرائیل مرگ بر سازندگان این کلیپ وسامسونگ مرگ برتمام دشمنان جمهوری اسلامی ایران کورشود آنکه نتواند پیشرفت ایران اسلامی و عزیز راببیند ایران تا بسیجیانی از قبیل من دارد با تمام قدرت توی دهان شما یاوه گویان میزنیم درضمن گوشیم سامسونگ بود از این لحظه به بعد ازش استفاده نمیکنم
افشین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:21 - 1391/02/07
0
5
وای که چه رویی داره این سامسونگ
sarbaze vatan
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:17 - 1391/02/12
0
3
تاریخ ایران من هویت منه ایرا دفاع از تو نیت منه
مسعود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:08 - 1391/02/15
0
3
احمق های وطن فروش.صدای امریکا از دورخوش است اون اگه بیاد اول به ناموس من و تو تجاوز میکنه جولوی چشم خودمون.تو چیکار میتونی بکنی جلوی اون .بس باید از الان یک دل باشیم تا نتونه به درون ما نفوز کنه
Replies
Ali
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
11:29 - 1391/02/19
جا داشت ادمین محترم ابتدای نظر این دوستمون رو (احمق های وطن فروش)طبق رسم سایت غیر قابل نمایش برای عموم می کردن
چون این شبهه رو بین بقیه ایجاد میکنه که ما ملتی هستیم که حتی به خودمون هم احترام نمیگذاریم چه برسه به دیگران در حالی که ملتی مهمان نوازتر از ایرانی در دنیا وجود نداره
بهزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:55 - 1391/02/16
0
5
هیچوقت هیچ امریکایی و اسرائیلی دلش برا ایرانی نسوخته عربستانی ها چه خوشحالن که باکشورامریکاو اسرائیل دوستن ملک عبدالله با مقامات امریکایی شراب میخوره وکلید دار خانه ی خداهم هست مهدی جان زود تر بیا
salar
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:57 - 1391/02/16
0
2
in faghat neshooneye tarseshoone.
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:41 - 1391/02/17
1
2
به نظر من دردآوره ، نه اینکه اسرائیل همچین نگاهی داره نسبت به ایران و دستآوردهاش.. ابراز تاسفم برای اینه که توی مملکتی هستیم که صدا و سیما افتاده دست یه مشت فاسد خائن و همینطور بازار ایران دست یه سری خون مردم تو شیشه کنه
و اینکه ما مجبوریم از ماشینهای بیخود شرکتهایی مثل ایران خودرو و سایپا و همکاران دیگه شون استفاده کنیم اون هم با پول خیلی زیادتر از حق این خودروها
و خیلی چیزهای دیگه که همه میبینیم
اون وقت یه عده میان میگن مملکت دست روحانیونه
یه چیزی بگم بهتون که این مملکت تا مثل چین نیاد مفسدهای اقتصادی رو که در واقع مفسد فی الارض هم هستن اعدام کنه، هیچی عوض نمیشه و حاصل دسترنج یک عمره این مردم دلسوز و زحمت کشه که هدر میره
و مهم تر از همه اینکه حق آرامشو آسایش از عموم مردم گرفته میشه و به دست اینها میافته
albert
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:52 - 1391/02/18
0
3
khili bahal bood khandidam akhe in chizaye bi maze chiye mehran modiri az ina behtar film missaze bi zoghaaaaaaaaaa.
علی12ساله ازخوزستان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:07 - 1391/02/21
0
4
این بدبختانمیدونن اگه جنگ شد بچه های ایران باباهاشونودرمیارن
مرگ براسرائیل
sina
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:51 - 1391/02/23
0
4
مرگ بر اسرائیل
i hate usa
mohammad reza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:33 - 1391/02/28
4
1
به کورش چه گوییم گر سر آرد ز خاک
چو پرسد چه شد دین زرتشت پاک
چو پرسد چه شد ملک ایران زمین
کجایند مردان این سرزمین
چرا حال ایران من ناخوش است
چرا دشمنش این چنین سر کش است
چرا ملک ایران تاراج شد
جوانمرد به نامرد محتاج شد
....بگویید که این کیست
عبدالله
|
SWITZERLAND
|
00:24 - 1391/02/29
0
1
این کارا تازگی ندارد دشمن حضرت محمد (ص)کسی بغیر یهودی نیست

خداوند یکتا این قوم لجوج ومتکبر مثل گرگ افریده که 12 تا بچه زایمان میکنه اما در هر شش فرسخ یکیش بزور پیدا میشه واینکه خدا از این قوم بیزار که پول بهشون داده تا در خانش نزنن مقام این قوم برای خدا با خوک یکسان است چون حیوانی منفورتر از خوک نیست ؟
ابراهیم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:19 - 1391/03/05
2
3
بابا اینقدر چرت نوشتید یکیتون بگه آیا مسئولان کشور به این توهین از خودشون واکنشی (جربزه)هم نشون دادن یا بیخیال شدن.
همین سکوت باعث میشه اونا جرات کنند به ما و کشورمون اینقدر راحت توهین کنند.
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:39 - 1391/03/11
0
0
صبر کنید صبر کنید دوستان این مطلب رو بخونید

http://itna.ir/vdcba9b5.rhbgzpiuur.html
محمد تقی 008
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:25 - 1391/03/11
0
4
واقعا که تقصیر خودمون است
یعنی بیان به کشور مون به ملتمون توهین کنن ما بیشتر محصولات سامسونگ را بخریم اگر هستید با هم یک دست شویم همه با هم یک اعتراضی بر علیه سامسونگ بکنیم .
منظورم این نیست که بیایم همه توی خیابان ولی حداقلش اینه که محصولات سامسونگ را نخریم
من خودم میخواستم یک تلفن همراه سامسونگ بخرم با دیدن این فیلم می خوام یک گوشی دیگر بخرم


ممنون از همه ی هم میهن های با غیرت ها
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:22 - 1391/03/16
0
5
مابزرگتر از اين حرف ها وتبليغات هستيم مابه ياري امام زمان (عج)بر همه مشكلات پيروز مي شويم زنده باد اسلام زنده باد ايران مرگ بر آمريكا واسرائيل وانگليس
ایران سر زمین نیکان
|
UNITED STATES
|
14:16 - 1391/03/16
3
2
اقایون اگر کمی منصف باشید میبینید که در کشور خود ما چقدر اندیشه ضد اسراییلی وجود داره.بعد نباید انتظار پاسخگوی اسراییلیها رو داشت.وجدان خودتونو قاضی کنید.
موسی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:02 - 1391/03/17
0
2
البته شرکت سا مسنگ یک مونتاز کار است از محصولات امریکائی که شصت در صدش شریک میباشد پس باید این محصول را تحریم کرد تا دیگر از این .......... نکند؟
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:31 - 1391/03/18
0
2
دوست عزیزی که گفتی واق واق یا پارس
پارس یعنی ایران.
واواق درسته نه پارس.
این سیاسته عربهای کثیفه که با آوردن این کلمات تو زبان شیرین فارسی خواستن به ایرانی ها اهانت کنن
هیچ میدونین کلمه ی غذا یعنی پس آب شتر؟؟؟؟
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:45 - 1391/03/19
0
4
درود بر خمینی درود خدا بر خمینی و یاران خمینی خداقوت که اسرائیل جنایتکارو از پا دراوردید
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:02 - 1391/03/22
0
2
بیانیه ی مهم سامسونگ


http://www.samsung.com/iran/Electronics.html?pid=iran_home_subbanner3_electronics_20120206
مجيد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:52 - 1391/03/24
0
3
اينها چرتو پرته اينها با اين كاراشون ميخواهند بدونند جوانان ايران همان جوانان 8 سال دفاع مقدس هستند يا نه ؟ميبينند هستند چون جوان ايراني غيرت داره درسته به همه چيز گوش ميده اما وقتي غيرت به جوش امد امريكا كه هيچ باباشم بياد غلطي نميكنه
علی ازقزوین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:16 - 1391/03/24
0
3
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند جنگ بین خیر وشر ادامه دارد مهم این است که کجا قرار داشته باشی
محسن از میانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:58 - 1391/03/27
0
2
باعرض سلام:hello
ایران باید در قبال کار سامسونگ پاسخگو باشد و شرکت سامسونگ برای درآمد خود تلاش میکند نه آبروی ایران بسیاری از لوازم رایانه ای کره :تبلت و ...در ایران موجود است ایران باید مثل آلمان عمل کند تا لوازم کره در ایران نباشد
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:30 - 1391/03/27
0
1
گرد و خاکش رو که خدایی راست گفتن دیگه
مرتضی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:05 - 1391/03/29
0
4
من ایرانی هستم خواهم بود غرب کیلوی چند.!
جواد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:59 - 1391/03/30
0
6
به امیدظهورامام زمان وسرنگونی تمام ضالمان
Replies
یاعلی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:53 - 1391/05/09
اللهم عجل لولیک الفج والعافیة والنصر
وارزقنا شهادة فی سبیله
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:28 - 1391/04/05
0
4
کاش ماهم یک شرکتی در اندازه سامسونگ داشتیم که براشون یک مینی فیلم راجب قرق شدن اسراعیل تو تف مسلمونا میساختم واسمشو تبلیغ میزاشتم
ali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:00 - 1391/04/08
0
2
با سلام به همه ایرانیان عزیز
راستش همه نظراتی رو که نوشته شده رو با دقت خوندم و به این نتیجه رسیدم که بهتره کمی دقیقتر فکر کنیم و ببینیم آیا این کلیپ ها و امثال آنها چه چیزی رو میخوان بیان کنند و اون به نظر من ایجاد نا امنی در داخل و بین ایرانیان این که خیلی تابلو ست و البته ما اینارو خیلی زود میفهمیم
به امید سرزمینی قدرتمند ............
Replies
دادماست
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:52 - 1391/05/09
ملت «مسلمان و وطن دوست»ایران همیشه متحد بوده و هستند حتی با وجود اختلافات سیاسی
آزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:29 - 1391/04/08
0
2
كالهاي كرهاي را بايد تحريم كرد
azari ogli
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:56 - 1391/04/08
0
3
heyf doydo iranon gozal goshilarinan ki taza lamsisinda vurob di sistemida android do...
حیف نیست از گوشی ایران که تازگی ها لمسیشو هم زدن سیستم اندوید هم داره...
المهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:04 - 1391/04/09
0
5
اکثر کمپانیهای موبایل در اختیار صهیونیستاست .ما باید با نخریدن این گوشیها هم به سخن اماممون مبنی بر حمایت از تولید ملی عمل کنیم هم اونارو تحریم کنیم
Replies
دادماست
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:49 - 1391/05/09
زنده باد جی ال ایکس
اسماعیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
08:26 - 1391/04/13
0
5
هر وقت دیدی مسخرت میکنن و یا اداتو در میارن و یا تهدیدت می کنن بدون کارت خیلی درسته زنده باد ایران بد بختا کم آوردن نمی دونن چکار کنن دارن خودشونو به در و دیوار میزنن جرات ندارن رودرو واستن جلوی ما از دور دلقک بازی در میارن
آيت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:16 - 1391/04/15
0
2
اينا دارن زور آخرشونو ميزنن اين ن‍ژاد فراماسوني ها الحق و انصاف امام بزرگمان خوب گفته اين شيطان بزرگ و اون سگ نجسش اسرائيل هيچ غلطي نميتونن بكن حالا وايسا تمام سگهاي دنيا مثل اين كره اي هاي چشم خراب تو گله شغال ها و سگها هي از خودشو شكلك در بيارن
آيت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:18 - 1391/04/15
0
2
اينا دارن زور آخرشونو ميزنن اين ن‍ژاد فراماسوني ها الحق و انصاف امام بزرگمان خوب گفته اين شيطان بزرگ و اون سگ نجسش اسرائيل هيچ غلطي نميتونن بكن حالا وايسا تمام سگهاي دنيا مثل اين كره اي هاي چشم خراب تو گله شغال ها و سگها هي از خودشو شكلك در بيارن
آراد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:18 - 1391/04/18
0
3
کاش این خبر در سطح وسیع پخش میشد تا همه وطن پرستان این خدمتگذار شیطان می شناختند.
عاشقتم ایران
ساغر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:39 - 1391/04/23
0
2
ماایرانییم.ایرانوداریم.ایران یعنی همه چیز.اگه قرارباشه ایران نباشه پس هیچ جای دیگه ای هم نیست.امریکاواسراییل میترسن.ازاسم ایران میترسن.ازمنوتومیترسن بخدااگه نمیترسیدن صدهزاربارحمله کرده بودن.امامیدونن ماایرانی هستیموحتی برااسم مقدس ایران جونمونومیدیم.خداروشکرباتحریمشون ازنظرنظامی ازخودشونم قوی تریموفقط فشارگرونی رومونه.زنده بادایران زنده بادایرانی مرگ برامریکاواسراییل.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
07:17 - 1391/04/25
0
2
کره وزاپن وخیلی از کشورهای وابسته به غرب حالشان معلوم است بد وبیراه گفتنن به انها هم به نفع انهااست ماباید کارخودمان رابکنیم وازهیچ کشوری هراس نداشته باشیم تا به به سرمنزل مقصود برسیم . انشاالله .
Replies
یاعلی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:48 - 1391/05/09
این شد حرف حساب...
یا علی
سرافراز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:52 - 1391/04/26
0
3
امريكايي جماعت بايدبياد دست ما ايرانيارو ببوسه والا كاخ سفيدو سياش ميكنيم.
مجتبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:29 - 1391/04/27
0
4
وقتی که میدانند تحریم اقتصادی و حمله نظامی نمیتواند ایران بزرگ را به زانو درآورد
آنها فقط میتوانند تصوری خیالاتی از نابودی
ایران را داشته باشند . این پیام بازرگانی صرف نظر از جنبه تبلیغاتی دارای چندین پیام برای ملت ایران و جهان می باشد
یک . آنها آنقدر کوچک و زبون هستند که فقط در در خیالاتشان قادر به حمله به ایران هستند دو - آنها آنقدر بی اطلاع و جاهل نسبت به ایران هستند که حتی موقعیت جغرافیایی و بومی ایران را نمیشناسند سه _ آنها آنقدر از پیشرفت و آبادی ایران
ناراحت اند که حتی در تصورات پوشالی شان هم حاضر نیستند با واقعیت ایران آباد و پیشرفته روبرو شوند
و اینک ما باید به خود ببالیم که چنان قدرتمند هستیم که آمریکاکه تمام دنیا در مقابلش سر تعظیم فرود می آورد ، از ملت ایران هراس دارد و تمام مزدورانش چه در گوگل و چه در یاهو و چه کشور های مزدور ملخ خوار با آن سلطنت های بدوی
هر روز و به هر نحوی که بتوانند میخواهند جلوی این پیشرفت و آبادی را سد کنند و البته نمیتوانند شما هر روز که یاهو را ببینید مطلبی را بر علیه ایران خواهید دید و این نشانه عظمت ایران است .
پس ای اسرائیل بدان : اگر هر ایرانی آب دهانش را به سوی تو بریزد اسرائیل را آب خواهد برد
مجتبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:34 - 1391/04/27
0
5
یادم شد بگم :
من میخواستم هیوندای کره بخرم ، سمند ایرانی خریدم ،از نوع ای اف سون البته درسته که ایران خودرو خیلی در تحویل اون اذیت کرد و لی اقلا با این خرید 2000 دلار به اقتصاد ایران کمک شد و 2000 دلار به اقتصاد کره جنوبی صدمه وارد شد پس اگر همه ایرانی های غیرتمند همین رویه رو ادامه بدهند خواهیم کره جنوبی دیگه ازین غلط ها نخواهد کرد!!. تموم شد
Replies
دادماست
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
14:47 - 1391/05/09
آفرین پسر...
دمت داغ!!!
Anonymous
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
12:17 - 1391/06/11
خیلی باحالی
دمت گرم
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:41 - 1391/04/31
0
0
دانلود فیلم
سومیا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
10:58 - 1391/05/01
0
4
خاک برسرشون واقعا بدبختن
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:17 - 1391/05/09
0
3
از سامسونگ وكلمه اسراييل حالم به هم ميخورد مرگبر اسراييل وسامسونگ .البته معذرت ميخوام اسراييل وجود ندارد وبگوييم كثافت
دادماست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:55 - 1391/05/09
0
1
حالا خوبه این همه توریست میاد ایران ها...!

اینا مردم خودشونو هم حمار فرض کردند
اینم نکته دیگه این فیلم!!!
امین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:13 - 1391/05/09
0
2
من به نظرم اینا میخوان ایران رو غول کنند تا بتونن ار کشورهایی خارجی پول بگیرند
Anonymous
|
AFGHANISTAN
|
06:19 - 1391/05/16
0
1
بيلکه
ehsaN
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:00 - 1391/05/20
0
1
AMRIKA HICH GHALATI NEMITAVANAD BOKONAD
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:54 - 1391/05/23
1
2
خیلی اینهاالاف هستند توهمین اسیا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:51 - 1391/05/23
1
2
اگر ما الان از نظر اقتصادی وعلمی عقب هستیم مقصر خودمانیم اگر یک نگاه به اقتصاد چین و زاپن بیاندازید و همینطور سختکوشی ملتهای شان حرف مرا میفمید
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:51 - 1391/05/24
0
2
مرگ براسراییل
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:52 - 1391/05/24
1
2
جواب ابلهان خاموشیست!البته منظورم این نیست که تو جوابشون سکوت کنیم یه زمانی خواهد آمد که خاموششان خواهیم کرد قرآن کریم این وعده رو داده اسرائیلیها نسل کسانی هستند که پیامبران زیادی برای آدم کردنشان مبعوث شدن اما نتونستن وهمانطوری که قران میفرماید خدا آنان را گمراه کرد تا هیچوقت طعم انسان بودن را نچشند در حالی که ما ایرانیان پیامبرانی چون مانی و بابک خرمدین وکوروش کبیر و ...داشتیم الان در کنار دین مبین اسلام هنوز هم تو رگمون مهر پرستی ومهرورزی جریان داره تمسخر کار کوته فکرانی چون اسرائیل و تابعین آنها است اونا نه یهودی اند نه مسیحی اند نه دین دارن اونا آدمایی هستن که هدایت نشدن وخدا گمراهشان کرد...فکر میکنید عکس بچه هایی که در سرزمین های اشغالی بی سرپرستشان کردند نمی بینند؟به خدا قسم خلافکارترین وگناهکارترین ایرانی هم اونارو ببینه دلش میسوزه چون مهر تو رگ ایرانیه فرهنگ تو ذات ایرانیه غیرت تو وجود ایرانیه.درسته تو اقتصاد جلوتر از ما هستن اما نیمی از ثروتشون رو با نمایش گذاشتن بدن لخت زنانشون به دست میارن من خودم محجبه نیستم ولی به همین روسری حریرم هم که نماد حجابه افتخار میکنم من نمیگم از مسئولین حکومتمان راضی هستم اما به خود حکومتمون افتخار میکنم زنده باد ایران زده باد ایرانی
ابوالفضل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
02:54 - 1391/05/25
0
3
لعنت بر پدر پدر سوختشون.این پدر سوخته هارو فقط امام زمان آدمشون میکنه .پس ما باید دست به دعا ورداریم تا زودتر ظهور بکنه.الله هم عجل لولیک الفرج
puma827
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:10 - 1391/05/25
2
1
اين اولين باريه كه تويه سايتي نظرميذارم چون خارج ازقوانين گروهمه ولي باخوندن نظرات نتونستم جلوي خودمو بگيرم نميدونم كي ميخواييم بجاي توهين به نظرهم احترام بذاريم يكي از نشانه هاي منطق كنترل احساساته.درضمن خواهشا تو اظهار نظراتون بجاي ايران ازجمهوري اسلامي استفاده كنين چراكه ايران يعني سرزمين اريايي ها سرزمي ارش وكوروش داريوش و...ولي مالكان امروز اين سرزمين حتي با مجسمه ي اين بزرگان هم دشمني دارند درضمن يادتون نره اگه دشمن مشكل داره ماهم داريم اين ايا اين شماروياد رستاخيز نميندازه پس نه غربي نه شرقي شعاره راه حل فقط ازبين بردن مرزهاست كه فقط با زنده شدن اصل انسانيت ممكنه.بازنده باد مرده باد هيچي درست نميشه ازژاپن ياد بگيريد كه باوجوداون بلايي كه سرش اومدبازم باامريكا صلح كرد تابتونه انتقام بگيره نذاريد تعصب جلوي منطقتونوبگيره.عزت زياد
علي
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:07 - 1391/05/26
0
2
تمامي اين توهينات براي اينست كه ببينند هنوز كسي هست كه از توهين به اسلام و ايران به خروش مي ايد يا نه ؟همين گه اين صفحه اين همه كامنت داره يعني هنوز وقت خراب كردن مسجدالاقصي نرسيده بايد ما بي غيرت تر از ايني بشيم كه هستيم
يك دختر ايراني مسلمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
12:43 - 1391/05/26
1
4
سلام به همه ايران دوستان اميدوارم روزي ما هم همانند كشور ژاپن بعد از جنگ جهاني در سال حمايت از كار و توليد ملي براي ارتقا سطح اقتصاد ايرانمون ووابسته نبودن فقط كالاي ايراني مصرف كنيم
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:13 - 1391/05/27
0
2
سلام به همه ی آریاییهای عزیز
این موشهای کثیف انگار یادشون رفته که از لطف و رحم پادشاه ما آریایی ها نسلشون منقرض نشده
ابراهیم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:38 - 1391/05/27
0
1
دوستان هموطن- سلام.ای کاش قبل از حرف زدنامون یه کم فکر کنیم . تعصب خوبه ولی تعصب جاهلانه خیلی بده .امام سجاد هم در صحیفه سجادیه فرموده : (خدایا مرا از تعصب جاهلانه دور بدار.).ملی گرایی خوبه ولی به شرطی که برنامه اونو بیگانه نچیده باشه .حتی دینی که با برنامه از طرف یه عده ای چیدمان شده باشه پذیرفتنی نیست .مثل رژیم جعلی اسرائیل که خودشرو مرکز یهودیت می دونه ولی اصلا اینطور نیست .با یه کمی فکر کردن و دیدن شرایط مردم جهان باید بفهمیم امریکا حتی یک هزارم درصد دلش واسه ملت ایران نسوخته و نخواهد سوخت . چرا که ملت خودشم شرایط خوبی ندارن . این الفاظی که به اونها می دیم همش حرف بیخوده . یه عده سرمایه دار مانند لابی صهیونیست با نقشه و طرحهایی که ریشه آنها حتی به 150 سال قبل هم می رسه تمام دینهارو سپر کردن ، مردم دنیارو به جون خودشون انداختن و دارن خون اونها رو برای بقا خودشون میمکن .و هر چی و هر کسی که جلوی اونها وایسه اونو از سر راه بر می دارن . و تا زمانیکه دست اونها به روشنی و با سند و مدرک مردم کشورهای مستعمره و جهان رو نشه همین آش و کاسه است . پس مردم دنیا رو از طریق انواع رسانه باید دعوت به هوشیاری کرد. به خدا جنگ نه جنگ مدهبیه نه ملی . هدفش فقط تسلط بر جهان با نطام سرمایه داریه . پس احساساتی نشین .
اردی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
03:16 - 1391/05/29
0
1
تکبیر الله اکبر خامنه ی رهبر مرگ بر ضد ولایت فقیه برین بابا فکر نو ن فرداتون باشین خربزه ابه
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:30 - 1391/05/29
0
1
وحدت باعث پیروزی وپیشرفت ایران ترک اذری نداریم دشمن دنبال تفرقه اگه تفرقه افتاد ایران وابسته مشود ما باید خودمان را با کشورهای پیشرفته مقایسه کنیم اگه قرار باشد باهر حرفی ناراحت بشویم به جای نمیرسیم اما امریکا به فکر منفع خودش است اذادی بهانه است مگر ما اسیر هستیم ................................................................ عراق...افغانستان...کشورهای عربی همه اذادند مگر دست امریکا توی ان کشورها نیست ................................................................ درزمان کوروش ایران پادشاه نصف جهان بود ما تمدن داریم
reza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:46 - 1391/05/29
0
1
آقایووون،خانووووم ها!!!
ای بابا، انقدر تو سر هم نزنید و به هم دیگه توهین و ... نکنید ؛ زودم قضاوت نکنیییییید!
یکم صبر و تحمل داشته باشید ، اینکه شرکت سامسونگ هم در ساخت اون دخالت داشته یا نه(مشارکت هم نه ، تو بگو حتی در حد اطلاع از ساخت تبلیغ) یا اینکه خود اسرائیل یا تلویزیونشون از عمد و با قصد و منظور اینو ساخته باشه ، در اینده مشخص میشه . باور داشته باشید هیچ چیز همه ی عمرش پنهان نمیمونه!
مثلا چند ماه دیگه یا شایدم چند سال دیگه ، از سر هچیز ممکنی (ارائه مدرک ، سهل انگاری کسی ، بهم خوردن رابطه میان شرکت یا کسی، ...) این راز برای همه رو میشه !
حالا ببینید .
به نظر من درسته خیلی هامون با این چیزا بهمون برمیخوره و میخوایم از همه چیز میهنمون دفاع کنیم ، اما نه زود قضاوت کنید نه بهش بهای زیادی بدید ، منظورم اینه این مطلبو خوندید صرفا فقط جهت اطلاع ، مراقب باشید شاید این شروع یک توطئه ، خیانت ، یا هر چیز دیگه علیه ما و ملت باشه ؛ حتی شاید این ابزاری هست که ما رو از مسائل مهم تر که در حال انجامه یا اتفاق افتاده دور و منحرف کنه .
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:14 - 1391/05/30
0
2
اسرائیل بایدنابود شود
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
20:33 - 1391/06/02
1
1
اپل هم ورود ایرنی ها رو به فروشگاه هاشا ممنوع کرده
عبدالاه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:23 - 1391/06/06
0
2
باید به ضرغامی افرین
فرهاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:23 - 1391/06/09
0
5
غلط کرده فیلم درست کرده!
دوستت دارم ایران
ازادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:07 - 1391/06/09
0
4
اسرائیل آن بچه نامشروع که از رابطه نامشروع شرق وغرب متولد شده است و در پرورشگاه سازمان ملل خون و جان ادم به او داده اند و بزرگش کرده اند - آن بچه نامشروع روزگاری جوان شروری بود که در صدرا وشتیلا و.. از خونریزی لذت می برد - البته همزاد نامشروع دیگری نیز داشت که با عنوان آپارتاید در آفریقای مظلوم می تاخت که چند صباحی است از پای در آمده و به بند کشیده شده است - اسرائیل آن کودک نامشروع پریروز و جوان شرور دیروز اکنون پیر وفرتوت و خرفت شده است هذیان می گوید -
- آمریکا که با تصاحب مال های حرام به پرورش حرام زاده می پرداخت اکنون دیگر نمی تواند از دیوار دیگران بالا برود و هر از گاهی به دارایی بعضی از کشور های آزاد دزدانه و در روز روشن پز دزدیدن می دهند مثلا چند وقت پیش از حساب حزب اله 150 در آمریکا میلیون دلار راهزنی کرده اند و کار آنها به کفش دزدی از مسجد رسیده ااست - کدخدا بچه گان ممالک دست نشانده نیز نمی توانند شریک دزد و رفیق قافله باشند-
کاش آمریکا از همزاد خود کمونیسم عبرت می گرفت که نگرفتند - پول ندارند و نمی توانند به کمکهای خود به اشرار جهان ادامه بدهند البته دزدی می کنند - پس اسرائیل به تعبیر آن سید عرب لبنانی حسن نصراله که گفت اسرائیل در حفاظ تار عنکبوتی است راست گفت - رو.گاری روباه هم بعله بود اما دیگه دوره بیداری ملل است و تمام شده و نسل اسرائیل اسرائیلیات و آپارتاید در حال انقراض است - مراقب شرارت های بعدی حرامخواران باشید که لقمه های حرام غرب در فکر حرامزاده های حرامخوارخون آشام تر هستند که انشااله فتح نزدیک است - والعاقبته للمتقین
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:09 - 1391/06/12
0
5
ناتوان توهین میکند، پس نتیجه می گیریم دشمنان ایران ناتوانند بگذارید تا می توانند با این توهینها ضعف خود را در برابر ملت ایران نشان دهند، ایرانی عزیز خود را آنگونه که هستی نشان بده تا دنیا بداند ایرانی همیشه سرافراز است.
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:35 - 1391/06/12
0
7
ماییم ایرانی از نسل کوروش بزرگ بزرگ پادشاه جهان ماییم دوستار بزرگ مرد تاریخ اسلام حضرت علی ، ماییم عزاداران شهدای دشت نینوا ، ماییم منتظران قیام منجی عالم بشریت ، ماییم از تبار سلمان فارسی و کیان مرد وفادار قیام مختار، دشمنان در حدی نیستند که بخواهند به ما ایرانیان توهین کنندآنها خیلی حقیرند
یک دوست
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
19:32 - 1391/06/15
1
3
خدایا به دانشمندان ما تعصب و به متعصبین ما علم عنایت فرما
Replies
احسان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
10:38 - 1391/06/16
دوست عزیز منظور من تعصب کشی بی جا نبود بلکه منظور من این است که چرا ما ایرانیان با داشتن پیشینیانی همچون کوروش بزرگترین پادشاه جهان که هر کشوری را فتح می کرد دستور می داد با مردم آن کشور به مهربانی رفتار کنند و به اعتقادات آنها احترام بگذارند، و پیروان کسانی بودن همچون حضرت علی که عدالت و خوبی شان در دنیا بی نظیر است و داشتن دانشمندانی همچون ابو علی سینا و زکریای رازی کاشف الکل که کتابهایشان هم اکنون در دانشگاههای جهان حتی در دانشگاههای آمریکا تدریس می شود چرا از استعدادی که داریم خوب استفاده نمی کنیم که اگر از این استعدادها خوب استفاده کنیم و از این بزرگان الگو بگیریم و از منابع خدادایمان مانند نفت و مس و... خوب استفاده کنیم چنان پیشرفتی می کنیم و چنان قدرتی میگریم که حتی خود دشمن هم جرئت نمی کند به ما توهین کند دشمنی همچون آمریکا و اسرائیل که روی هم200 سال قدمت ندارند و بزرگانی به آن صورت ندارند. برسد به کسانی که جرئت کنند با خوش خدمتی به آنها بخواهند به ما توهین کنند. اگر آنها پیشرفت کرده اند و قدرتمند شدن به خاطر الگو برداری از بزرگان ماست آناه از استعدادهایشان که یقیناً بیشتر از استعداد ایرانیان نیست استفاده کرده اند چون همانطور که گفتم کتابهای دانشمندان ما را در دانشگاهایان تدریس می کنند چه شما هم به جای برچسب تعصب زدن و موضع گیری در برابر نظر سایرین پیشنهادی دهید تا با همکاری هم باعث پیشرفت کشور عزیزمان شویم. البته مسئولین کشور هم باید دست از بی خیالی بردارند و زمینه های پیشرفت را رای جوانانمان فراهم کنند اگر پیشرفت کنیم علاوه بر اشتغالزایی برای جوانان عزیزمان و خودکفایی در تولید محصولات گوناگون دیگر نیازی به محصولات سامسونگ و امثال آن نداریم.
پیشرفت و قدرتمندی ایران= جوانان مستعد و کاری + منابع غنی نفت و مس و...+توجه مسئولین کشور+ تلاش و کوشش +الگوهای مناسب
رضا طاهری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:35 - 1391/06/18
0
6
به شخصه من از همین الان محصولات سامسونگ نمیخرم
آزادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
03:11 - 1391/06/20
0
5
سامسونگ نیز نشان داد که در غارت و انباشت مال های حرام و آغشته به خون -رفیق دزد و شریک غافله است و نیرنگ و تزویر را به صداقت تجارت ترجیح می دهد - با این قبیل ساخته های تقلبی نشان داد که تقلب و بی صداقتی در کالای آن متصوراست ویل للمکذبین وای بر دروغ سازان و دروغگویان - و مکرو مکراله والله خیرالماکرین
من نیز با این مشاهده این تصاویر سامسونگ که از بی صداقتی بی دروغ خوفی ندارد اعتمادم را به کالاهای آن از دست دادم و معامله ی کالای متقلب را شایسته خرید نمی دانم
فتح اله اسدی فرهادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:59 - 1391/06/23
1
1
توجه ! استراتژی غرب با تاکتیک دیگر
هدف استراتژیک غرب در توهین به مقدسات بعد از یاس در استفاده از ابزار تهدید و تطمیع این بار به مقدسات خدشه می زند تا انساینت را از الله ولی الذین آمنو یخرجهم من الظلمات الانور بکشد به سمت خودش تاریکی غرب که مصداق الذین کفرو اولیائه هم الطاغوت یخرجونهم من النور الی ظلمات عصر جاهلیت مدرنیست بی دین - توجه!
**هدف غرب در اهانت به حضرتی ختمی مرتبت و همه مقدسات اسلام که در تحلیل ها ی مسلمانان به آن توجه نمی شود- به نظر من برای تحلیل گرها ناشناخته است دانسته و ندانسته مطلب را به کشورهای اسلامی ربط می دهند به نظر من هدف غرب استراتزیک و عبارت است از:
** انحراف افکار مردم غیر مسلمان بالاخص در جوانان غیر مسلمان آمریکای لاتین - آمریکا ی شمالی - آسیا - اروپا برای کم کردن از جاذبه های اسلام است که نور آن به عالم تابیده است و غرب در مقابل تابش این نور هدایت قرآن و حضرت محمدص و معصومین علیه السلام که تصور می کنند با تخریب چهره منور کتاب و عترت و خود حضرتش می توانند در نحوه نگاه انبوه جمعیت غیر مسلمان به اسلام خدشه وارد کنند - و از جذابیت آن در جذب غیر مسلمان ها کم کنند.
** وظیفه حوزه های علیمیه شیعه وسنی - تلویزیون کشورهای اسلامی - هنرمندان - دولت ها- مطبوعات بس خطیر است. ومطالب بسیار دیگر بس سنگین است و نشست رسانه های تصویری کشورهای اسلامی برای ارائه اسلام و اشاعه آن وظیفه خطیری است که با معجزه رسانهای این عصر محقق خواهد شد
بقیه اهداف آن ها تاکتیکی است
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:07 - 1391/06/25
0
6
غربی ها و صهیونیستها بار دیگر با توهین به مقدسات مسلمان خود را نزد مسلمانان منفورتر ساختند و نشان دادند که آنها با اسلام مشکل دارند نه فقط با یک کشور خاص ، عربستان و کشورهای عربی باید رابطه خود را با اسرائیل و آمریکا قطع کنند. که اگر این کار نکنند از بی غیرتی شان است
آرش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:46 - 1391/06/26
3
2
بچه ها سامسونگ ابراز تاسف کرده و گفته من بی خبر بودم
این هم لینک
http://www.samsung.com/iran/Electronics.html?pid=iran_home_subbanner_left_electronics_20120206
همش کار این اسراییل بی شرفه
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
06:53 - 1391/06/31
0
6
خیلی ساده
میخواستم برم یک یخچال فریزر سامسونگ بخرم
الان دیگه هیچیک از محصولاتش رو نمی خرم

اسراییل ترسوی کثیف
رئوفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:34 - 1391/07/01
0
4
هیچ ضمانتی نیست که کالاهای سامسونگ با دروغی که در این کلیپ نشان داده از نوع تقلب کالا به آلودگی های رادیو اکتیو و غیره نباشد نمایش تهیه شده بوسیله سامسونگ دلالت اینکه سامسون نیز متقلب است منتها تقلب آنها از نوع مدل بالاهاست یعنی آلودکی قطعات محتوایی آن به مواد سرطان زایی و....که هیچ بعید نیست
Alireza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
14:21 - 1391/07/05
0
4
در پاسخ به نظر یکی در مورد واق واق یا پارس کردن هیچ وقت اسم مملکتت رو (پارس)روی حیوونی مثل سگ نذار اصلش همون واق واق هستش
سيامك
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:26 - 1391/07/07
0
2
بابا - دنيادست يه مشت متفكر سياسي ميچرخه كه هر دفعه با درست كردن يك عكس فيلم و يا يه حركت جلب توجه ميكنند و اموراتشانرو ميگذرانندو تو سياست از ديگران جلو ميافتندبه نتيجه هم ميرسند من وتو هم اين وسط بازيچه ايم خودشان ميدانند (محمد ابن عبدالله پيامبر خداست كتابش حق و روز محشر در راه ) ولي صرفه مالي ايشان به اين شكل اقتضا ميكنه كه اينطوري نشان بدهند-دولت مرداي آمريكا هم كاري از دستشان بر نمياد واللا دنبال درد سر نيستن اسرائيل به اونها هم اعتماد نداره
ناصرصدر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:56 - 1391/07/12
0
6
اسراییلی های بدبخت برین جلوی خاخام هاتونو بگیرید که پرچم اسراییل رو آتیش میزنن هاهاها
nima
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
22:06 - 1391/07/21
0
7
سامسونگ و اسراييل برن به جهنم اينه تف سر بالاست
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:02 - 1391/07/24
0
9
افتخار میکنم که ایرانیم تا چشم صهیونیست کور شود
mojtaba
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
03:28 - 1391/08/06
1
3
اسراییل بیاد سرشو بخوره
hossein
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
00:27 - 1391/08/14
0
4
اگرعلمی در ثریاهم باشدمردانی از سرزمین پارس به ان دست خواهندپیدا کرد.پ
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
01:17 - 1391/08/28
0
3
فعلا کالای سامسونگ رو نمی خرم
ramin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
21:21 - 1391/08/28
0
5
مرگ بر اسرائیل
Anonymous
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
11:01 - 1391/09/11
0
2
سامسونگ نخرید
امیر سیبیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:04 - 1391/10/08
0
2
سمسونگ -ال جی یا هرکوفت و زهر و مار دیگه همه از یک کرباسند ما مردم ایران کاری کردیم که دیگران با ابرارهایی که دارند بیایندو ثروت مارا بردارند و هربلائی که میخواهیم سرمان بیارند سامسونگ کوچکترین کاری بود که کرد
amir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
17:24 - 1391/10/12
1
2
ما با موشکها و قدرت نظامیمان آمریکا را نابود میکنیم
rana
|
UNITED STATES
|
16:50 - 1391/11/09
0
2
سلام دوستان و هموطنان عزیزم
ما نباید اینجا با هم بحث کنیم کی خوبه کی بده، به دلیل اینکه ما نمی تونیم ظلم و زور رو از بیگانه بپذیریم اینا زوزشون اومده این کار بی معنی رو انجام دادن. فکر می کنن اگه خانوما رو اینشکلی نشون بدن ایرانی های عزیز بی حجاب میشن اینا نمیدونن زمان رضا خانم ما حجاب داشتیم شعور ندارن دیگه. بی ظرفیتا.
ایمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
15:25 - 1391/12/05
0
3
برای خودم متاسفم که رفتم یکی از این تبلت ها رو خریدم
کمیل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:10 - 1391/12/24
0
3
من که دیگه سامسونگ نمی گیرمanti666.samenblog.com
شایان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
13:38 - 1392/02/18
0
3
چشمم روشن!!!!
ali
|
GERMANY
|
03:38 - 1392/03/06
0
0
shoma ba khodeton moshkel darid bi khial esrail o usa o gheri shid
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:33 - 1392/03/13
0
3
از این که عکس حضرت اقا روزدن معلومه که طرفداری از ایشون به ضرراوناست
وحید بندری سرخس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
09:07 - 1392/08/26
0
0
جاوید باد یاد امامو اسم امام/ره/با این چیزا وموارد پیش پا افتاده نمیتونن به ایرانمون ضربه بزنن دلشون خوشه به این کارا خنده داره واقعا زورشون نمیرسه چه کارایی میکنن اینا واقعا ضعف اوناست
morteza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:57 - 1392/08/26
0
0
یه روزی بدجور تاوان پس میدن.به شخصه تا یه ضربه محلک به این جنایتکارا نزنم قصد مردن ندارم.واقعا اشغالن
morteza
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
23:58 - 1392/08/26
0
1
یه روزی بدجور تاوان پس میدن.به شخصه تا یه ضربه محلک به این جنایتکارا نزنم قصد مردن ندارم.واقعا اشغالن
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
16:19 - 1393/04/22
0
2
وقتی یه عنصر بی ارزش نمیتونه جلوی یه عنصر قدرتمند خودی نشون بده پشت سر شکلک در میاره امیدوارم یه روز رودر رو بشیم تا اون موقع ببینن وقتی از یه ایرانی مسلمون کشیده میخورن دیگه سری ندارن تا بفهمن چه قدر درد داره.یا حیدر
mohammad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
18:56 - 1393/05/16
0
1
اسرایلی های بدبخت چون نمی تونن گندهایی که زدن درست کنن دست به دامن کلیپ شدن .سامسونگ هم باید خجالت بگشه
Your Comment
Name:
Email:
* Comment: